تدبیر در جمع‌آوری اطلاعات یکی از مهم‌ترین وظایف حفاظت‌واطلاعات است

۰۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۰:۰۲ کد خبر: ۱۲۸۰۷۳ دسته بندی: حقوق و قضا، قضایی

حجت الاسلام و المسلمین خطیب گفت: در طول ۳۷ سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد، یک‌شب دشمن بدون خواب فتنه و توطئه علیه نظام اسلامی سپری نکرده است.

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید اسماعیل خطیب در همایش مسئولان حفاظت‌واطلاعات سازمان‌های قضایی نیروهای مسلح سراسر کشور در استان اصفهان اظهار کرد: دشمن دست از دشمنی برنخواهد داشت چراکه در زمان دفاع مقدس یک روش را دنبال می‌کرد و امروز سیاست دیگری را به کار می‌برد.

رئیس مرکز حفاظت‌واطلاعات قوه قضائیه  با بیان اینکه همان‌گونه که مقام معظم رهبری تأکید کردند، دشمن راهش را عوض می‌کند و تعبیر مقام معظم رهبری به نفوذ دشمن، به روش‌های مختلف مانند مذاکره، جذب نخبگان، تهدید و تطمیع و فریب اشاره دارد، گفت: در طول ۳۷ سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد، یک‌شب دشمن بدون خواب فتنه و توطئه علیه نظام اسلامی سپری نکرده است.
 رئیس مرکز حفاظت‌واطلاعات قوه قضاییه با بیان اینکه هیچ‌وقت نمی‌توان به دشمن اعتماد کرد، گفت: دشمن در هر مقطعی شیوه‌ای جدید علیه اسلام و انقلاب اسلامی ایجاد و اعمال می‌کند و با تمام توان در مقابله با بیداری اسلامی نشئت‌گرفته از انقلاب اسلامی ایستاده است.
خطیب با اشاره به فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: نور خورشید امام (ره) در سال ۵۷ با کمک ایمان مردم، اعجازی ایجاد کرد که نه‌تنها رژیم پهلوی بلکه تمام دشمنان را به تسلیم واداشت.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین خطیب به تذکر نکات حفاظتی پرداخت و یکی از مهم‌ترین وظایف حفاظت‌واطلاعات در قوه قضاییه را فراهم آوردن بستری توأم با آرامش از لحاظ کاری، جسمی و روانی برای قضات و کارمندان برشمرد و اظهار کرد: یکی از اضلاع امنیت، آرامش عینی و روانی است و ضلع دیگر آن مسدود کردن راه‌های نفوذ و تهدید و آسیب به مجموعه است.
وی گفت: تدبیر در جمع‌آوری اطلاعات یکی از مهم‌ترین وظایف حفاظت‌واطلاعات است زیرا امروزه بازیگران، مرزبندی‌ها و ابزار تغییر کرده و متحول شده است.


لینک کوتاه چاپ