۶۴ درصد آمریکایی ها معتقدند تحقیقات “روسیه” به کشورشان لطمه زده است

۰۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳:۰۲ کد خبر: ۳۲۲۱۸۴ دسته بندی: بین الملل

اکثریت مردم آمریکا در یک نظر سنجی تازه گفته اند که به نظر آنها تحقیقات روسیه بیش از اندازه وقت کنگره و رسانه های این کشور را به خود اختصاص داده و موجب لطمه به کشورشان شده است.

64 درصد آمریکایی ها معتقدند تحقیقات

به گزارش سرویس بین الملل   همزمان با جنجال های مربوط به دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و تشکیل کمیته های مختلف تحقیقاتی در این رابطه که آشکارا اعتبار دونالد ترامپ رییس جمهوری این کشور را زیر سوال برده و احتمال تبانی او با مقامات کرملین را بر سر زبان ها انداخته است، یک موسسه تحقیقاتی به نام هاروارد هریس نتایج نظر سنجی تازه ای را منتشر کرده که ۶۴ درصد از شرکت کنندگان در آن گفته اند تحقیقات مربوط به این پرونده به کشورشان لطمه زده است.
 

همچنین براساس نتایج این نظرسنجی، ۵۶ در صد گفته اند ترجیح می دهند کنگره آمریکا و رسانه های این کشور این موضوع را رها کرده و به دنبال موضوعات دیگری بروند.
 

به گفته این موسسه ۴۴ درصد از مردم آمریکا هنوز می گویند که این تحقیقات باید به شدت سابق ادامه پیدا کند.
 

بر همین اساس ۷۳ در صد از آمریکایی ها گفته اند که ادامه این تحقیقات و مناقشات مربوط به آن کنگره آمریکا را از موضوعات مهمی که کشور با آن روبرو است منفک کرده است.
 

این موسسه درصد دموکرات هایی را که چنین نظری دارند ۶۸ و شمار فراجناحی های این کشور را ۷۴ درصد اعلام کرده و نوشته است که مردم آمریکا در این خصوص در مجموع بطور چشمگیری اتفاق نظر دارند.
 


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.