پورموسوی: تعویض‌هایم همیشه تهاجمی است/ شایسته قرارگرفتن در رده سوم جدول هستیم

۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۸:۰۹ کد خبر: ۳۸۰۲۷۳ دسته بندی: فوتبال، ورزشی

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: چون من تفکرات تهاجمی دارم، تعویض‌هایم همیشه تهاجمی است.

به گزارش گروه ورزشی ، سیداکبر پورموسوی پس از تساوی یک – یک تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ما امروز نشان دادیم که شایسته قرار گرفتن در رتبه سوم جدول هستیم.

وی ادامه داد: در طول بازی موقعیت ایجاد کردیم و برخلاف جریان بازی گل خوردیم. به اعتقاد من منشا روی دروازه‌بان ما خطا کرد، اما تصمیم داور را می‌پذیریم. ما فشار آوردیم و در نیمه دوم هم تلاش کردیم موقعیت ایجاد کنیم. به هر حال آنها پرسپولیس و جزو بهترین تیم‌های آسیا هستند. این تساوی چیزی از ارزش‌های ما کم نکرد و باید سعی کنیم این دو امتیاز خانگی که از دست دادیم، در بازی‌های بعدی جبران کنیم. باید از هواداران‌مان تشکر کنم که تا پایان بازی حمایت‌مان کردند و اگر امروز توانستیم پرسپولیس را تحت فشار قرار بدهیم، به خاطر حمایت هواداران بود.

سرمربی فولاد در واکنش به این مسئله که برانکو تیم او را تحسین کرد و معتقد بود که فولاد پرسپولیس را تحت فشار قرار داد و چه تاکتیکی برای مقابله با این تیم در نظر گرفته بود، خاطرنشان کرد: ما در ۱۰ دقیقه اول می‌توانستیم به گل برسیم، اما بازیکنان ما شتاب‌زده عمل کردند. پرسپولیس بهترین خط دفاعی و دروازه‌بان ایران را به خدمت دارند، اما خوشبختانه بازیکنان ما به خودباوری رسیده و به تیم حریف فشار آوردند. همین که هواداران‌مان را با ۵۰ درصد خوشحالی راهی خانه کردیم، رضایت داریم.

برانکو در خصوص علت تعویض ایمان مبعلی، اظهار داشت: ما ایمان را بیرون آوردیم تا تیم‌مان را هجومی‌تر کنیم. تعویض‌های دیگر ما هم هجومی بود تا فشار را بیشتر کنیم. حتی کرمی را به خط حمله فرستادم تا گل را بزنیم و در نهایت زدیم. از مبعلی هم تشکر می‌کنم که بازی خوبی را به نمایش گذاشت و باید بگویم تعویض او برای هجومی‌تر شدن تیم ما بود. حسن بیت‌سعید هم خوب بازی کرد و از او راضی هستیم. او نشان داد پخته‌تر شده و در آینده از این بازیکن بیشتر استفاده خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا از احمد عبدالله‌زاده در ترکیب استفاده نکرد، گفت: ما براساس تاکتیک حریف، ترکیب‌مان را چیدیم. بیشتر تمرکزمان روی خط هافبک و مهاجمان بود تا بتوانیم بازی را هجومی‌تر کنیم. رقابت هم در تیم ما خیلی خوب است و همه تلاش می‌کنند. ضمن اینکه چون من تفکرات تهاجمی دارم، تعویض‌هایم همیشه تهاجمی است.

سرمربی فولاد خوزستان درباره اینکه آیا بازیکنی در نقل و انتقالات جذب خواهد کرد یا نه، تصریح کرد: ما دو جای خالی داریم و می‌خواهیم بازیکن بگیریم. هم در خط دفاعی و هم هافبک. در خط دفاعی بهترین‌ها را داریم، اما نفرات‌مان کم است. اگر در این پست مصدوم بدهیم، جانشین نداریم. ما در خط هافبک و دفاع بازیکن کم داریم.

پورموسوی درباره شرایط دفاع رومانیایی که در تمرینات فولاد حضور دارد، گفت: او همچنان با ما تمرین می‌کند. هیئت مدیره گفته است جذب بازیکن خارجی برای باشگاه باید منفعت داشته باشد و قرار شده او را تست کنیم. اگر در تست‌ها موفق باشد، او را جذب می‌کنیم.


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا