فایتر روسی خودش را به مصدومیت زد تا مقابل علی اکبری مبارزه نکند!

۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۴:۰۱ کد خبر: ۳۸۲۴۷۷ دسته بندی: رزمی، ورزشی

مربی اختصاصی امیر علی اکبری گفت: قرار بود امیر نخستین مبارزه خود را در سازمان ACB برگزار کند، اما حریف روسی خودش را به مصدومیت زد.

علیرضا استکی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص شرایط آمادگی امیر علی اکبری اظهار داشت: همان طور که می‌دانید امیر به همکاری با رایزین پایان داد و از این پس با سازمان روسی ACB همکاری می‌کند. به هر حال او برای بستن قرارداد جدید همه جوانب را در نظر گرفت و از این پس با چالش جدید رو به رو خواهد شد.

وی افزود: امیر مدتی در تایلند تمرین کرد، اما به خواست خودش به ایران برگشت تا تمریناتش را زیر نظر خودمان ادامه دهد و آماده حضور در نخستین مبارزه اش در سازمان ACB شود.

مربی اختصاصی علی اکبری ادامه داد: خیلی جالب است که نخستین حریف امیر در این سازمان یک فایتر روس بود که خودش را به مصدومیت زد تا مقابل فایتر پرافتخار کشورمان مبارزه نکند! با این حال قطعا علی اکبری تا پایان سال یه مبارزه در این سازمان خواهد داشت.

استکی در پایان ضمن تشکر از کسانی که در روند آماده سازی علی اکبری کمک می‌کنند اظهار داشت: سامان اسکندی، حسن یوسفی، فرزاد مقدم، سعید خمسه و حمید حجازی در این مدت کمک زیادی به پیشرفت کار ما کردند و جا دارد از آن‌ها تشکر و قدردانی کنم.


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا