دفتر حمایت از حقوق زنان و کودکان دادگستری شهرستان چابهار افتتاح شد

۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷:۰۳ کد خبر: ۴۲۸۵۱۴۲ دسته بندی: حقوق و قضا، قضایی و دادگستری

دفتر حمایت از حقوق زنان و کودکان دادگستری شهرستان چابهار استان سیستان و بلوچستان با حضور رئیس دادگستری شهرستان چابهار افتتاح شد.

خبرگزاری میزان– دفتر حمایت از حقوق زنان و کودکان دادگستری شهرستان چابهار استان سیستان و بلوچستان با حضور رئیس دادگستری شهرستان چابهار، دادستان این شهرستان ، مدیر دفتر حمایت از حقوق زنان و کودکان دادگستری ، مدیرکل امور بانوان استانداری استان سیستان و بلوچستان و مسئولان ادارات چابهار و فعالان عرصه بانوان شهرستان چابهار افتتاح شد.

مدیر دفتر حمایت از حقوق زنان و کودکان سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم گفت: کودکان و زنان در جامعه در معرض آسیبهای اجتماعی بیشتری قرار می‌یگیرند و نیازمند حمایت هستند.

مریم ستوده ملاشاهی افزود: کودکان و زنان آسیب دیده پناهگاهی ندارند و نمی دانند که چگونه می توانند از حقوق و امورات زندگی خودشان دفاع کنند.

مدیر دفتر حمایت از حقوق زنان و کودکان دادگستری افزود: دفتر حمایت از حقوق زنان و کودکان با هدف حمایت از کودکان و زنان بد سرپرست وبی سرپرست راه اندازی شده است.

وی تصریح کرد: زنان و کودکان در این دفتر مشاوره خانوادگی، روان پزشکی و مشاوره حقوقی دریافت خواهند کرد و نیز سایر امور آن‌ها پیگیری می شود و امیدواریم این دفتر در سایر شهرهای استان نیز بزودی راه‌اندازی شود.

انتهای پیام/


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.