«نشست مدیران کل تبلیغات اسلامی در مناطق تلفیقی» در استان کردستان برگزار شد

۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۸:۴۴ کد خبر: ۴۳۱۳۷۸۰ دسته بندی: فرهنگی، ادبیات، دین و اندیشه
تبلیغات اسلامی

حجت‌الاسلام علی‌اصغر کمالی گفت: «نشست سه روزه مدیران کل تبلیغات اسلامی در مناطق تلفیقی» با حضور ماموستا دکتر عبدالسلام کریمی «مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی»- در استان کردستان برگزارشد.

خبرگزاری میزان – طبق اعلام روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، نهضت، حجت‌الاسلام علی‌اصغر کمالی- معاون اداره کل ادیان و مذاهب سازمان تبليغات اسلامي در گفتگو با خبرنگار روابط عمومي اين سازمان سازمان از «نشست سه روزه مدیران کل تبلیغات اسلامی در مناطق تلفیقی» خبر داد.

وی با بیان اینکه اين نشست سه روزه به‌همت اداره کل ادیان و مذاهب سازمان تبليغات اسلامي در استان کردستان برگزار شد افزود: این نشست در راستای «هم افزایی و تقویت دین داری در جامعه» اعم از شیعیان و اهل تسنن همچنين چگونگی تعامل بیشتر با مذاهب اسلامی برگزار شد.

تبلیغات اسلامی

شناخت بهتر از زیست بوم

به گفته معاون اداره کل ادیان و مذاهب سازمان تبليغات اسلامي «شناخت بهتر از زیست بوم منطقه و کمک در برنامه‌ریزی»، «تبیین و اجرای برنامه‌های وحدت آفرین در استان کردستان»، «دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و بازدید از برخی از مناطق فرهنگی – مذهبی، مساجد و مدارس علوم دینی در شهرستان‌های سنندج، سقز و مریوان»، «برگزاری کلاس‌هایی جهت آشنایی مدیران کل با جریان‌های مذهبی و انقلابی در استان کردستان» و «بررسی مشکلات پیش رو در راستای تمدن سازی امت اسلامی» از دیگر اهداف این نشست سه روز ه بوده است.

بررسی نقاط قوت و ضعف در نشست مدیران کل تبلیغات اسلامی در مناطق تلفیقی

حجت‌الاسلام علی‌اصغر کمالی یکی دیگر از برنامه‌های این نشست را بررسی نقاط قوت و ضعف برنامه‌های اجرایی در عملیات رمضان گذشته در استان‌های تلفیقی و برنامه‌ریزی جهت اجرای هماهنگ برنامه‌ها در عملیات محرم امسال اعلام کرد.

كمالي همچنین در پایان سخنان خود از حضور حجت الاسلام عزت زمانی معاون فرهنگی، تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی و ماموستا دکتر عبدالسلام کریمی «مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی» به عنوان مهمانان ویژه این نشست خبر داد.

انتهای پیام/


لینک کوتاه چاپ