آجورلو قید حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال را می‌زند؟

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۰:۰۰ کد خبر: ۴۳۲۶۸۳۷ دسته بندی: ورزشی، فوتبال

به نظر می‌رسد مدیرعامل باشگاه استقلال قید حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال را زده است.

خبرگزاری میزان – بعد از حضور موفقیت آمیز مصطفی آجورلو در باشگاه استقلال و رساندن این تیم به عنوان قهرمانی بعد از ۹ سال بسیاری از هواداران و کارشناسان نقش مدیریت باشگاه در این موفقیت را کمتر از بخش فنی ندانسته و کنترل حواشی پیرامون تیم را یکی از دستاوردهای مدیریت بی‌حاشیه کنونی می‌دانند.

در این میان با توجه به بلاتکلیفی فدراسیون فوتبال برخی از کارشناسان معتقدند که آجورلو با کارنامه‌ موفقی که در فصل گذشته در استقلال از خود بر جای گذاشت نیم نگاهی هم به صندلی ریاست این فدراسیون دارد و بی‌میل نیست که شانس خود را برای رسیدن به مهم‌ترین فدراسیون ورزشی کشور امتحان کند.

برخی رسانه‌ها این روزها از وی به عنوان یکی از کاندیداهای احتمالی ریاست فدراسیون فوتبال نام می‌برند، اما آجورلو در مراسم معارفه ساپینتو و در آستانه آغاز ثبت‌نام از کاندیداهای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال، در جمع خبرنگاران از برنامه‌های بلندمدت خود در استقلال صحبت کرد تا به نوعی نشان دهد تمایلی به حضور در ساختمان فدراسیون فوتبال ندارد و قصد ادامه فعالیت در استقلال را دارد.

مدیرعامل استقلال در حاشیه معارفه ریکاردو ساپینتو از برنامه‌ها و پروژه‌های اقتصادی جدید این تیم سخن گفت و با کلیدواژه «استقلال کهکشانی» به بیان برنامه‌های اقتصادی تعریف شده‌‌اش برای این باشگاه پرداخت. وی از اهداف بلندمدت خود برای درآمدزایی آبی‌پوشان سخن گفت تا خیال استقلالی‌ها از ادامه مدیریت وی تا حدود زیادی راحت شود.

هرچند طی روزها و هفته‌های پیش رو و در آستانه انتخابات فدراسیون فوتبال باید انتظار هر اتفاقی را داشت و باید دید آجورلو اهدافش در استقلال را پیگیری خواهد کرد یا وسوسه ریاست فدراسیون فوتبال مسیر او را از آبی‌پوشان جدا می‌کند.

انتهای پیام/


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.