گزارش|

سریال «تهاجم مخفی» محصول تازه مارول استودیو

۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰:۰۰ کد خبر: ۴۳۲۹۷۳۱ دسته بندی: فرهنگی، سینما، تئاتر، تلویزیون
تهاجم مخفی

سریال تلویزیونی «تهاجم مخفی» به کارگردانی کایل بردستریت جدیدترین محصول کمپانی سینمایی و تلویزیونی مارول است که مراحل فیلمبرداری خود را پشت سر گذاشته و برای پخش از طریق استودیو دیزنی پلاس آماده می شود.

خبرگزاری میزان – سریال تلویزیونی «تهاجم مخفی» به کارگردانی کایل بردستریت جدیدترین محصول کمپانی سینمایی و تلویزیونی مارول است که مراحل فیلمبرداری خود را پشت سر گذاشته و برای پخش از طریق استودیو دیزنی پلاس آماده می شود.

مجموعه تهاجم مخفی بر پایهٔ طرح داستانی به همین نام ساخته شده‌است. تولید این مجموعه بر عهده مارول استودیوز است و برنامه‌ریزی شده‌است که بخشی از مجموعه‌های تلویزیونی واقع‌شده در دنیای سینمایی مارول باشد و همچنین داستان آن با فیلم‌های این فرنچایز ارتباط دارد.

کایل بردستریت به عنوان سرپرست نویسنده در ساخت سریال تهاجم مخفی فعالیت دارد

ساموئل ال. جکسون نقش نیک فیوری را از مجموعه فیلم‌ها به همراه بن مندلسون در نقش تالوس ایفا می‌کند. توسعه این مجموعه از سپتامبر ۲۰۲۰ آغاز شد و بردستریت و جکسون به آن پیوستند.

تهاجم مخفی

عنوان و پیش‌نمایش مجموعه تهاجم مخفی، همراه با بازیگری مندلسون در دسامبر ۲۰۲۰ اعلام شد. بازیگران فرعی در طول مارس و آوریل ۲۰۲۱ انتخاب شدند و در پی آن توماس بزوچا و علی سلیم برای کارگردانی این مجموعه در مه همان سال استخدام شدند.

فیلم‌برداری مجموعه تا سپتامبر ۲۰۲۱ در لندن آغاز شده بود و فیلم‌برداری اضافی در انگلستان و سراسر اروپا برنامه‌ریزی شده بود.

تهاجم مخفی انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۲ به نمایش درآید و شامل شش قسمت خواهد بود. این مجموعه بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول خواهد بود.


لینک کوتاه چاپ