معاون قضایی دادگستری کل آذربایجان شرقی از مراکز نگهداری کودکان و زنان بی سرپرست و بد سرپرست تبریز بازدید کرد

۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵:۰۷ کد خبر: ۴۳۳۴۱۱۴ دسته بندی: حقوق و قضا، قضایی، هفته قوه قضائیه
دادگستری

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان شرقی از مراکز نگهداری از کودکان و زنان بی سرپرست و بد سرپرست تبریز بازدید کرد.

خبرگزاری میزان – همزمان با آغاز هفته قوه قضاییه و برنامه ریزی های انجام شده جهت بازدید از مراکز حمایتی و پشتیبانی استان، احمد موقری سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان شرقی به همراه معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان از یکی از مراکز نگهداری از کودکان و زنان بی سرپرست و بد سرپرست تحت پوشش اداره کل بهزیستی استان بازدید کردند.

در این دیدار در خصوص مشکلات مربوط به مسائل حمایتی، اجتماعی و قضایی مددجویان در حوزه زنان کارآفرین برای زنان بدسرپرست، بی سرپرست و همچنین تسهیل اشتغال آنان و سایر حمایت های قضایی در مورد موضوعات مرتبط با زنان به گفت و گو پرداخت و دستورات لازم در این زمینه صادر شد.

همچنین در بازدید از مرکز نگهداری و حمایت از کودکان کار ضمن گفت‌وگوی مستقیم با کودکان حاضر در مرکز در خصوص محورهای تسهیل حمایت های قضایی از کودکان و خانواده آنان، افزایش تعامل و همکاری با دستگاه های ذیربط و سایر مسایل مرتبط با مسئولین مرکز نگهداری از کودکان کار و خیابانی رایزنی کردند.

در حاشیه این بازدید سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان به صورت چهره به چهره با کارکنان و مددجویان حاضر در این مرکز گفت و گو و مشکلات آن ها را بررسی کرد.

انتهای پیام/


لینک کوتاه چاپ