دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم عاشورایی برای شرکت در تجمع ضد صهیونیستی

۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۳:۲۸ کد خبر: ۴۳۹۰۶۳۴ دسته بندی: فرهنگی، ادبیات، دین و اندیشه

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه ای، از مردم عاشورایی دعوت کرد تا در تجمع ضد صهیونیستی که روز سه شنبه ۱۸ مردادماه برگزار می شود، شرکت کنند.

خبرگزاری میزان_ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای، ضمن محکومیت شدید جنایت اخیر رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه، از مردم عاشورایی دعوت کرد تا در تجمع ضد صهیونیستی که روز سه شنبه ۱۸ مردادماه رأس ساعت ۱۷:۳۰ در میدان فلسطین برگزار می شود، شرکت کنند.

متن بیانیه دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شرح زیر است :

«بسم الله الرحمن الرحیم»

أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَ إِنَّ اللَّهَ عَلى‌ نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ

محرم، ماه عزای آل الله و خاندان رسول الله «صلی الله علیه و آله و سلم» و تاسوعا و عاشورای حسینی تجلی ارادت به اهل بیت عصمت و طهارت «علیهم السلام» و اوج شور و شعور حسینی در سراسر گیتی به خصوص در کشورهای اسلامی به ویژه در ایران است. عاشورا یادآور بزرگترین حماسۀ ظلم ستیزی و آزادگی و حریت در تاریخ بشریت است و بی‌گمان این واقعۀ عظیم، اقیانوس ژرفی است به گستردگی تاریخ و تحولی شگرف در قلوب بشریت و آشوبی در ذات کائنات و عالم هستی.

در ایام سوگواری آل اللّه که جهان اسلام و امت بزرگ رسول الله «صلی الله علیه و آله و سلم» در سوگ سبط نبی مکرم اسلام، غرق در شیون و ماتم و عزاست؛ رژيم کودک کش و سفاک صهیونیستی که امروز با استیصال و انفعال در مقابل ابتکار عمل فعالانه و پیش دستانۀ جبهۀ حق و مقاومت اسلامی رو به رو شده و بارها طعم تلخ شکست های مفتضحانه را چشیده، باردیگر به اقدامی غیرقابل بخشش و تجاوزی آشکار و جنایتی سبوعانه با حملۀ وحشيانه به مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین ساکن در نوار غزه، جنایت بزرگ دیگری درکارنامۀ سراسر سیاه و فساد خود ، علیه تمام بشریت و صلح و امنیت و آزادی، و عدالت و حق و حقیقت رقم زد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی؛ در پایان، ضمن محکومیت شدید جنایات اخیر صهیونیست ها و اذنابشان که در سناریویی خطرناک، مشترک و جنایت کارانه با حمایت های همه جانبۀ دولت مستکبر و تروریست پرور آمریکا و چراغ سبز بعضی از دول عرب صورت گرفت؛ از عموم مردم عزادار و عاشورایی و ظلم ستیز دعوت کرد، تا در تجمع ضد صهیونیستی تهران که سه شنبه ۱۸ مردادماه رأس ساعت ۱۷:۳۰ در میدان فلسطین برگزار می شود، ضمن حضور پرشور، حمایت و همدردی خود با فلسطین مظلوم و قهرمان و همچنین نفرت و انزجار و خشم انقلابی و لعن و نفرین خود را علیه رژیم کودک کش و منحوس صهیونیستی ، فریاد زنند.

انتهای پیام/


لینک کوتاه چاپ