جسد آخرین مفقودی سیل در فیروزکوه کشف شد

۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۹:۴۷ کد خبر: ۴۳۹۱۳۵۶ دسته بندی: جامعه، شهری، سلامت و رفاهی

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد که امروز آخرین مفقودی سیلاب در مزداران فیروزکوه از سوی امدادگران سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر کشف شد.

خبرگزاری میزان_ مرتضی مرادی‌پور، ​معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره پیدا شدن آخرین مفقودی از سیل مزداران اظهارکرد: صبح امروز آخرین مفقودی سیلاب در مزداران فیروزکوه از سوی امدادگران سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر کشف شد. این آخرین مورد مفقود شده در سیل این منطقه بود که گزارش آن ثبت شده و جست‌وجوها برای یافتنش ادامه داشت. 

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در ادامه گفت: در چند نقطه از جمله روستای مزداران شهرستان فیروزکوه گزارش مفقودی داشتیم،این مفقودی جوانی بود که به همراه مادربزرگش جان خود را از دست داده بودند اما جسد او پیدا نشده بود. با پیگیری تیم‌های جست‌وجو، سگ‌های آنست و.. محورها و مسیل‌ها بررسی شد و امروز جسد این فرد که آخرین مفقودی سیلاب مزداران بود کشف شد.

وی اضافه کرد: با کشف جسد این فرد، گزارش مفقودی دیگری در مزداران وجود ندارد،در همین راستا نیز عملیات جست‌وجو در این منطقه به پایان رسید، اما حضور امدادگران در این مناطق ادامه خواهد داشت.

مرادی پور اظهار داشت: دو مورد مفقودی نیز درپی جاری شدن سیل در منطقه پردیس تهران گزارش شده است،عملیات جست‌وجو در مناطقی از استان تهران، لرستان و خوزستان همچنان ادامه دارد. در حال حاضر پنج نفر دیگر مفقود هستند که عملیات برای پیدا شدن این افراد ادامه دارد.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر افزود: نیروهای ما در حال حاضر با تیم‌های محلی در حال همکاری هستند. آواربرداری سنگین است و باید انجام شود تا حین آواربرداری مفقودی‌ها را پیدا کنیم. 
 
انتهای پیام/


لینک کوتاه چاپ