پاشایی: داور با شلوغ کاری پرسپولیسی‌ها بازیکن ما را اخراج کرد/ پنالتی ما گرفته نشد

۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۳:۰۰ کد خبر: ۴۳۹۸۳۸۶ دسته بندی: ورزشی، فوتبال
حسین پاشایی

مربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: در صحنه اخراج محمدی داور قصد دادن کارت قرمز نداشت اما بازیکنان پرسپولیس شلوغ کردند تا او را تحت تاثیر قرار دهند.

خبرگزاری میزان – حسین پاشایی، مربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان پس از تساوی مقابل پرسپولیس در هفته نخست لیگ برتر صحبت‌هایی انجام داد که گزیده در زیر می‌خوانید:

*بازی سنگینی برای هر دو تیم بود. پرسپولیس واقعا خوب تقویت شده و بهترین بازیکنان را در اختیار دارد. تیم سال قبل خود را هم حفظ کرده است. آنها مقابل ما خوب بودند و بچه‌های ما هم فداکارانه بازی کردند. امیدوارم استارت خوبی برای یک لیگ پویا باشد.

*ما برای کسب ۳ امتیاز وارد زمین شدیم اما پرسپولیس تیم خوبی است. بردن این تیم کار سختی است اما با ۱۰ نفره شدن تیم ما موقعیتی به تیم حریف ندادیم. بازیکنان ما به پختگی خوبی رسیدند. این یک امتیاز آن هم ۱۰ نفره مقابل پرسپولیس ارزشمند است.

*بنیادی فر از نخبگان داوری فوتبال ماست اما ما از او گله داریم. در صحنه اخراج او قصد کارت قرمز دادن نداشت اما بازیکنان پرسپولیس شلوغ کردند تا داور را تحت تاثیر قرار دهند. البته داور یک پنالتی هم برای ما نگرفت اما در مجموع از داوری ضرر کردیم. من از همه عزیزان که زحمت کشیدند تشکر می‌کنم و امیدوارم در بازی‌های بعدی پیام آور شادی برای هواداران باشیم.

انتهای پیام/

انتهای پیام/


لینک کوتاه چاپ