قالیباف: در اسرع وقت وزیر پیشنهادی کار معرفی شود/ رسانه‌ها پیش از اعلام رسمی مجلس از انتشار نتیجه آراء خودداری کنند

۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶:۳۸ کد خبر: ۴۴۶۳۰۵۸ دسته بندی: سیاست، دسته‌بندی نشده، مجلس و دولت

رئیس مجلس شورای اسلامی به دنبال عدم رأی اعتماد مجلس به وزیر پیشنهادی کار، از رئیس جمهور خواست در اسرع وقت فرد جدیدی را به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به مجلس معرفی کند.

خبرگزاری میزان – محمدباقر قالیباف در  جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۱۲ مهرماه) مجلس شورای اسلامی پس از عدم رأی اعتماد مجلس به وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: با توجه به اینکه وزیر پیشنهادی برای وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی رأی اعتماد مجلس را کسب نکرد و همچنین انقضای مهلت سه ماهه مطابق اصل ۱۳۵ قانون اساسی و تبصره (۲) ماده ۲۴۰ آیین نامه داخلی مجلس، لازم است آقای رئیس جمهور در اسرع وقت نسبت به معرفی فرد جدیدی به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت اخذ رأی اعتماد، به مجلس معرفی کند.

وی ادامه داد: لازم است نکته دیگری را نیز تذکر بدهم و آن اینکه خواهشمندم رسانه‌ها و مراجع رسمی دقت کنند چرا که درست نیست تا تریبون رسمی مجلس نتیجه رأی را اعلام نکرده خبرگزاری‌ها و دستگاه های رسمی نتیجه آراء را اعلام کنند، این کار جز آن که ذهن مردم را مشوش کند کار دیگری نیست.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: این کار نه اخلاقی است نه قانونی، ان‌شاء الله همکاران ما در خبرگزاری‌ها و مراکز اطلاع‌رسانی دقت لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *