با ورود دادستانی آبیک مشکل یک واحد تولیدی رفع شد/ اشتغالزایی برای ۳۰۰ نفر

۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۸:۲۷ کد خبر: ۴۵۴۴۲۸۸ دسته بندی: قضایی، حقوق و قضا

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک استان قزوین از رفع مشکل ۱۰ ساله یک واحد صنعتی و ایجاد زمینه اشتغال برای ۳۰۰ نفر خبر داد.

خبرگزاری میزان – مرتضی محمدی با اعلام خبر رفع مشکل ۱۰ ساله یک واحد صنعتی در شهرستان آبیک از توابع استان قزوین، اظهارکرد: این واحد صنعتی که در حوزه خودروسازی فعالیت دارد، از حدود ۱۰ سال پیش در خصوص نحوه پرداخت حق بیمه دچار اختلاف و مشکل شده و بر همین اساس تمامی حساب های بانکی شرکت مسدود می شود.

وی افزود: این اقدام فعالیت شرکت را مختل کرده و بخش اعظمی از کارگران آن نیز بیکار شده بودند، که این موضوع به صورت ویژه و با حضور طرفین در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری شهرستان آبیک مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

محمدی ادامه داد: پس از بررسی های لازم، در خصوص نحوه پرداخت حق بیمه از سوی شرکت توافقاتی حاصل و بر همین اساس و با صدور دستور قضایی از تمامی حساب های بانکی شرکت رفع انسداد شد، تا شرکت با توان بیشتر در حوزه تولید فعالیت داشته باشد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک همچنین تاکیدکرد: با ورود به موقع ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری شهرستان و حل مشکل ۱۰ ساله این واحد صنعتی و رفع انسداد از حساب‌ها؛ شرکت برای فعالیت در حوزه تولید جان دوباره گرفته و در نتیجه زمینه اشتغال ۳۰۰ نفر فراهم شد.

بیشتر بخوانید:

رئیس کل دادگستری استان قزوین: شعبه شورای حل اختلاف در شهرک های صنعتی استان راه اندازی می شود

انتهای پیام/


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *