اتفاق عجیب در والیبال ایران؛ مذاکره با بازیکنان در اردوی تیم ملی

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵:۰۷ کد خبر: ۷۲۲۱۶۳ دسته بندی: توپ و تور، ورزشی

برخی مربیان با بازیکنان مورد نطر خود در اردو تیم ملی مذاکره و قرارداد امضا کرده‌اند.

تیم ملی والیبال در حالی تمرینات خود را زیر نظر آلکنو و دستیارانش پیگیری می‌کند که تنها حدود هفتاد روز تا اولین مسابقه خود در المپیک زمان دارد. با توجه به این موضوع انتظار می‌رود ملی‌پوشان و مربیان تیم ملی همه تمرکز خود را روی موفقیت در این رویداد قرار دهند؛ اما شنیده می‌شود اتفاقاتی در داخل اردوی تیم ملی در حال رخ دادن است که می‌تواند تبعات زیادی در آینده داشته باشد.

قطعا بازیکنان تیم ملی باید برای آینده حرفه‌ای خود بهترین تصمیم را بگیرند و به همین خاطر قابل توجیه است که با باشگاه‌های مختلف مذاکره کنند و در نهایت به بهترین پیشنهاد پاسخ مثبت دهند؛ اما شنیده شده این اتفاق در اردوی تیم ملی در حال رخ دادن است و  برخی مربیان ایرانی تیم ملی با بازیکنان مورد نظر خود در همان اردو قرارداد امضا می‌کنند؛ اتفاقی که حتی شان تیم ملی را هم زیر سوال می‌برد و انتظار می‌رود مسئولان فدراسیون و والیبال و البته سرپرست تیم ملی روی این مسائل نظارت بیشتری انجام دهد.

به جز این مربیان، یکی دو نفر از بازیکنان تیم ملی هم با بازیکنان مورد نظر باشگاه‌هایشان در حال مذاکره هستند. قطعا اگر این اخبار به گوش آلکنو برسد می‌تواند برای این مربیان و بازیکنان گران تمام شود. کار به جایی رسیده که به یکی از بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی، پیشنهاد یک و نیم میلیاردی شده است. این در حالیست که این بازیکن به تازگی قرارداد خود را با باشگاهش به مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان تمدید کرده بود.

باید دید واکنش مسئولان فدراسیون والیبال نسبت به این موضوع چیست و آیا با مسببان این اتفاقات برخورد خواهد کرد یا خیر.

 

 


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.