ایجاد بستر ملاقات تصویری زندانیان و خانواده‌های آنان در آذربایجان غربی

۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۴:۲۹ کد خبر: ۷۴۴۴۶۵ دسته بندی: حقوق و قضا، قضایی

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی در آیین افتتاح خدمات الکترونیک قضایی به زندانیان گفت: امکان ملاقات زندانیان با خانواده‌های خویش در بستر خدمات الکترونیک قضایی از طریق خدمات الکترونیک قضایی به منظور تسهیل در امر ملاقات زندانیان استان و خدمات رسانی مطلوب به خانواده‌های آنان در ارومیه فراهم گردید.

– ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی در آیین افتتاح خدمات الکترونیک قضایی به زندانیان گفت: امکان ملاقات زندانیان با خانواده‌های خویش در بستر خدمات الکترونیک قضایی از طریق خدمات الکترونیک قضایی به منظور تسهیل در امر ملاقات زندانیان استان و خدمات رسانی مطلوب به خانواده‌های آنان در ارومیه فراهم گردید.
وی افزود: در این طرح با ایجاد ارتباط از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی سطح استان با زندان‌های آذربایجان غربی امکان ارتباط برخط و غیرحضوری زندانیان با خانواده ایشان راه اندازی و قابل بهره‌برداری شده است.
عتباتی افزود: در این طرح، مسئولین زندان‌های استان پس از در نظر گرفتن وقت ملاقات برای زندانی و اطلاع به خانواده آنها، ایشان را به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در سطح استان راهنمایی کرده و با هماهنگی مدیران دفاتر مذکور، در وقت مقرر با ایجاد ارتباط الکترونیک، امکان ملاقات برخط را فراهم می‌آورند.
رئیس شورای قضایی استان در پایان یادآور شد: با استفاده از این طرح زندانیان می‌توانند در فواصل زمانی کوتاه‌تری با خانواده خود ملاقات کرده و همچنین خانواده‌ها نیز با کاهش رفت و آمد و صرف هزینه‌های بسیار کمتر می‌توانند با زندانی خود ملاقات کنند واز وضعیت او مطلع گردند.
 


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.