دستور آیت‌الله رئیسی برای رفع فوری کمبود‌های بهداشتی و درمانی خوزستان

۰۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷:۲۸ کد خبر: ۷۵۲۶۲۷ دسته بندی: دفاعی و مقاومت، سیاست

رئیس جمهور در دومین برنامه سفر یک روزه خود به استان خوزستان صبح جمعه از بخش بستری بیماران کرونایی بیمارستان رازی اهواز بازدید کرد.

–  بنا به اعلام روابط عمومی پایگاه اطلاع رسانی دولت،آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در  بازدید که از از بخش بستری بیماران کرونایی بیمارستان رازی اهواز که از سوی وزیر کشور و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همراهی می‌شد نسبت به رفع فوری کمبود‌های درمانی و بیمارستانی اعم از افزایش تخت‌های بیمارستانی، تامین اکسیژن مورد نیاز مراکز درمانی و همچنین تامین نیازمندی‌های بخش مراقبت‌های ویژه دستوراتی به وزیر بهداشت صادر کرد.
رئیس جمهور همچنین در بیمارستان رازی اهواز به وزیر کشور دستور داد برای استفاده بیش از پیش از ظرفیت مراکز درمانی نیرو‌های مسلح برای بستری بیماران کرونایی، پیگیری‌های لازم را بعمل آورد.
آیت‌الله رییسی در این بازدید از کادر بهداشت و درمان و همچنین طلاب مستقر در بیمارستان رازی اهواز که بصورت جهادی پای کار مبارزه با بیماری آمده بودند تقدیر و تشکر کرد.
رئیس جمهور همچنین با حضور در جمع خانواده‌های بیماران در محوطه بیمارستان و همچنین در دیدار با بیماران بستری در بخش‌های مختلف، پیگیر مشکلات آنان شده و دستورات ویژه‌ای را ابلاغ کرد.
آیت‌الله رئیسی صبح امروز بلافاصله پس از ورود به اهواز با حضور در یکی از کارگاه‌های طرح جمع آوری فاضلاب شهر اهواز از بخش‌های مختلف این کارگاه و اقدامات در دست انجام برای حل مشکل فاضلاب شهر بازدید کرد و در گفتگو با مسوولان و کارکنان این کارگاه در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت.
در این بازدید، گزارش کاملی از مراحل مختلف این پروژه اعم از ساخت تونل، ایستگاه‌های پمپاژ و … به رئیس جمهور ارائه شد و با بررسی موانع پیش رو و الزامات تسریع در پیشرفت پروژه، مقرر گردید در جلسه شورای اداری استان در این خصوص تصمیم‌گیری شود.
 
 


لینک کوتاه چاپ