سری جدید «قرار سه شنبه ها» با طعم کتاب در مجتمع بزرگ ناشران

۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۵:۰۱ کد خبر: ۷۷۶۰۶۵ دسته بندی: ادبیات، دین و اندیشه، فرهنگی

ویژه برنامه «قرار سه شنبه ها» با محوریت کتاب و نشست نویسندگان توسط انتشارات شهیدکاظمی از ابتدای آذر ماه ۱۴۰۰ مجتمع ناشران قم برگزار می‌شود.

– انتشارات شهیدکاظمی ناشر برگزیده سه سال پیاپی با بیش از ۵۰۰ عنوان کتاب فاخر در حوزه ادبیات مقاومت و انقلاب اسلامی در دوسال گذشته ویژه برنامه‌ای تحت عنوان «قرار سه شنبه‌ها» با محوریت کتاب و کتابخوانی طراحی و اجرا نمود که با استقبال خوب اهالی فرهنگ رو به رو شد و تأثیر به‌سزایی در حوزه ترویج فرهنگ مطالعه داشت؛ اما با شیوع ویروس منحوس کرونا این برنامه در اواخر سال ۱۳۹۸ به کار خود خاتمه داد و هم اکنون بعد از یک سال و اندی با برنامه ریزی جدی‌تر و رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعالیت خود را آغاز نموده است. این برنامه که هر هفته میزبان یک نویسنده، یک کارشناس کتاب و یک میهمان ویژه مرتبط با برنامه می‌باشد با مشارکت سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم و مجتمع ناشران برگزار می‌گردد.

سری جدید «قرار سه شنبه ها» با طعم کتاب در مجتمع بزرگ ناشران

قطعا در این اوضاع کرونایی طراحی و اجرایی چنین برنامه‌هایی می‌تواند کمک زیادی به ترویج فرهنگ مطالعه و ایجاد اشتیاق به مطالعه در بین جوانان و نوجوان را به همراه داشته باشد.

جلسه اول این ویژه برنامه با محوریت کتاب «تن‌ها گریه کن» روایت زندگی شهید محمد معماریان، با حضور نویسنده کتاب‌: خانم اسلامی؛ مادرشهید معماریان و جمعی از اهالی فرهنگ در روز سه شنبه دوم آذر ۱۴۰۰ درمکان مجتمع ناشران قم (واقع در استان قم خیابان معلم، مجتمع ناشران طبقه اول) راس ساعت ۱۵:۳۰ برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان جهت تهیه کتاب «تن‌ها گریه کن» روایت زندگی شهید محمد معماریان می‌توانند از طریق سایت manvaketab.ir و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را با تخفیف تهیه نمایند.


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=776065

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا