هدف و رسالت اصلی بسیج ایجاد اتحاد و همدلی است

۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲:۴۰ کد خبر: ۷۷۶۶۹۱ دسته بندی: دفاعی و مقاومت، سیاست

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال غرب ارتش با بیان این که بسیج متعلق به همه مردم و انقلاب اسلامی است، گفت: هدف و رسالت اصلی بسیج، ایجاد اتحاد و همدلی است.

–  بنا به اعلام روابط عمومی ارتش، مراسم گرامیداشت هفته بسیج در منطقه پدافند هوایی شمال غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور فرماندهان، مسئولان و جمعی از بسیجیان پایگاه‌های شهید صیاد شیرازی و شهیده زینب کمایی در این منطقه پدافندی برگزار شد.پ
امیر سرتیپ دوم عباس عظیمی،در این مراسم، گفت: یکی از برکات و خدمات انقلاب اسلامی، تأسیس شجره طیبه بسیج بود که امام خمینی (ره) با تشکیل آن علاوه بر تقویت بنیه دفاعی کشور در اوایل جنگ تحمیلی، شرایط و بستر لازم برای خدمات و کار‌های بزرگ‌تر را براساس تفکر بسیجی در عرصه‌های مختلف ترسیم و فراهم کرد.
 
بسیج و بسیجی، یک فرهنگ و سبک زندگی
وی بسیج و بسیجی را یک فرهنگ و سبک زندگی دانست و اظهار داشت: ریشه بسیج پیشینه‌ای قرآنی دارد و بسیجیان مردان الهی هستند که نام آن‌ها در برگ‌های زرین تاریخ ثبت شده است. هدف و رسالت اصلی بسیج ایجاد اتحاد و همدلی است. قطعا بسیج متعلق به همه مردم و انقلاب اسلامی و یک فرهنگ ساخته شده در دوران حماسه و رزم است.
فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال غرب ارتش با بیان اینکه حضور جوانان پُرشور و انقلابی، رمز پویایی و پیشرفت این نهاد مردمی است، تأکید کرد: اگر نگاه و تفکر بسیجی بر کشور حاکم شود شاهد تغییرات مهمی در عرصه‌های مختلف خواهیم بود.
در این مراسم تعدادی از بسیجیان منطقه پدافندی هوایی شمال غرب ارتش تجلیل شدند.
 

 


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا