رئال از جذب پوگبا منصرف شد

۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۵:۰۲ کد خبر: ۷۷۷۳۸۶ دسته بندی: اخبار خارجی، ورزشی

به‌نظر می‌رسد مسئولان باشگاه رئال مادرید از جذب پوگبا منصرف شده‌اند.

– خوزه فلیکس دیاز خبرنگار اسپانیایی نزدیک به پرز گزارش داده است که پرونده انتقال پوگبا به رئال مادرید در حال حاضر بسته است.

پوگبا در سال‌های اخیر همیشه یکی از رویاهای فلورنتینو پرز بوده اما انتقال وی هرگز به تحقق نپیوسته است و قرار هم نیست که این اتفاق حالا رخ بدهد. در حقیقت پوگبا که در تابستان با اتمام قرارداد با یونایتد به بازیکن آزاد تبدیل می‌شود در حال حاضر سایر پیشنهادهایش را بررسی می‌کند چرا که می‌داند حداقل در شرایط فعلی جایی در رئال ندارد.

در هفته‌های اخیر بحث‌هایی در مورد پیوستن پوگبا به رئال مطرح شد، اما به گفته دیاز مدیران رئال با این گزینه مخالفت کردند. مدیران رئال پوگبا را بازیکن باکیفیتی می‌دانند، اما اعتقاد دارند که او جایی در ترکیب رئال ندارد. مدیران رئال فعلا روی تمدید قراردادها تمرکز دارند و به همین خاطر نیازی هم به جذب پوگبا حس نمی‌کنند.

پوگبا تا کنون سه بار به حضور در رئال نزدیک شده است که زیدان یکی از حامیان اصلی خرید وی بود. در اولین دفعه، این بازیکن ترجیح داد که با ۱۰۵ میلیون یورو به یونایتد برود و به گران‌ترین بازیکن تاریخ تا آن زمان تبدیل شود.

او در سال ۲۰۱۹ نیز مورد توجه رئال بود اما درخواست دستمزد چهارده میلیونی وی باعث شد تا انتقالش منتفی شود. در تابستان ۲۰۲۰ نیز بحث پیوستن پوگبا به رئال مطرح بود اما این اتفاق رخ نداد.

در هر صورت به نظر می‌رسد که پوگبا جایی در آینده رئال نخواهد داشت و باشگاه برای خط هافبک فعلا به جوان هایش نظیر والورده و کاماوینگا اعتماد دارد.


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *