مجیدی: مساوی نه به درد ما می‌خورد، نه پرسپولیس/ خنده‌دار است می‌گویند نبود هواداران به سود من است/ تا حرف می‌زنیم می‌گویند فرار رو به جلو

۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰:۴۹ کد خبر: ۷۷۸۸۴۹ دسته بندی: فوتبال، ورزشی

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: یک امتیاز نه برای ما خوب است و نه برای پرسپولیس و هر دو تیم برای ۳ امتیاز به میدان می‌روند.

فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دربی ۹۷ که در هتل اسپیناس تهران برگزار شد در خصوص مسابقه فردای تیمش اظهار داشت: در ابتدا از نوری فر و نصیری تشکر می‌کنم، ما وقتی به سازمان لیگ می‌رفتیم باید از بانک رد می‌شدیم! یک روز می‌خواستم به سازمان لیگ بروم یک نفر گفت کجا می‌روید؟ باید فیش بگیرید! من گفتم می‌خواهم به سازمان لیگ بروم.

وی افزود: دربی برای هر دو تیم حساس است؛ یک امتیاز نه برای ما خوب است و نه برای پرسپولیس و هر دو تیم برای ۳ امتیاز به میدان می‌روند. تیم من، بهترین تیم لیگ است و بازیکنان باهوشی دارم که انتظارات را برآورده می‌کنند. پرسپولیس هم تیم خوب و کادر خوبی دارد؛ بازی سختی داریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره مصدومان تیمش گفت: وریا غفوری دچار مصدومیتی شده و با بازی فوق العاده‌ای که هفته قبل انجام داد، شرایط او هنوز مشخص نشده است. پزشکان تیم ما در حال تلاش هستند تا او به شرایط بازی برسد. رضاوند هم مصدوم است و هنوز وضعیتش مشخص نیست و بعد از تمرین امروز شرایط او هم مشخص می‌شود.

وی درباره انتخاب داوران تصریح کرد: تا ما حرف می‌زنیم، آقایان می‌گویند فرار رو به جلو. تیم من در این فصل نباخته و ۴ تساوی داشته است. جز بازی با صنعت نفت، همیشه گفته‌ام خوب بازی نکرده‌ایم و توان ما بالاتر است. هیچوقت نمی‌بینید که تیم من وقتی نتیجه نمی‌گیرد، من آن را گردن بازیکن بیاندازم یا بگویم تقصیر داور بود. در لیگ بازی نداریم یک تیم هشت یا ۹ موقعیت در یک مسابقه ایجاد کند. به نظرم انتخاب بنیادی‌فر برای دربی انتخاب خوبی بود.

مجیدی در خصوص غیبت تماشاگران استقلال و اینکه خیلی‌ها می‌گویند نبود تماشاگران به سود اوست، تصریح کرد: در این دو سال هنوز تیمم در حضور تماشاگران استقلال نباخته است. مطمئن باشید استقلال یعنی هوادار. بدون هوادار استقلال معنی ندارد. بروید از بازیکنان استقلال سوال کنید وقتی می‌خواهند بازیکن انتخاب کنند، ۵۰ درصدشان به خاطر هواداران است که به استقلال می‌آیند. وقتی بازیکن از تونل می‌خواهد بالا بیاید انگیزه می‌گیرد. من بزرگترین امتیاز یعنی داشتن هوادار را ندارم. خنده‌دار است که می‌گویند نبود هواداران به سود من است. مطمئن باشید نبود هواداران به ضرر من است و بدون آن‌ها فوتبال برای من معنی ندارد.

وی در خصوص اینکه آیا ممکن است رضایی فردا برای استقلال باز هم بازی کند گفت: اجازه بدهید در مورد ترکیب حرف نزنم. جوان‌ها باید بیایند و بازی کنند. شما فکر می‌کنید منچسترسیتی پول ندارد بازیکن بخرد که بازیکن ۱۷ ساله را بازی می‌دهد؟ آن‌ها هم از جوانان استفاده می‌کنند. این موضوع باید جا بیفتد. بازیکنانی مثل حسین‌زاده، خاقانی، رضایی و صادقی قطعا در آینده حرف‌های زیادی خواهند داشت و در تیم ملی خواهند بود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره مساله تبلیغات محیطی گفت: اجازه بدهید در حیطه کاری خودم صحبت کنم.

مجیدی درمورد تغییرات زیاد در ترکیب تیمش عنوان کرد: فکر نمی‌کنم اینطور باشد، در بازی‌های امسال تغییرات زیادی نداشتیم. گا‌هی بر اساس سیستم تیم مقابل در این یکی دو هفته ترکیب را به صورت جزئی عوض کردیم.

وی درباره جدال لفظی آجورلو و صدری، گفت: با بازیکنانم در طول هفته صحبت کردم و به آن‌ها گفتم مهمترین چیز در این بازی تمرکز است. موردی که شما گفتید را به بازیکنانم گفتم. از بازیکنانم خواستم اصلا به این مسائل ورود نکنند. یعنی اگر شما در مورد جزئیات و صحبت‌های مدیران عامل دو باشگاه سوال کنید من هیچ اطلاعی از آن ندارم و وارد آن نمی‌شوم.


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا