تسهیلات پلیس راهور برای ترخیص موتور‌سیکلت‌های رسوبی

۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۷:۱۱ کد خبر: ۷۷۹۸۵۷ دسته بندی: جامعه، حوادث، انتظامی و آسیب‌های اجتماعی

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از سهیلات پلیس راهور برای ترخیص موتور‌سیکلت‌های رسوبی خبر داد و از مالکان تهرانی موتورسیکلت‌هایی که هنوز اقدامی نکرده‌اند خواست جهت ترخیص موتورسیکلت خود به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنند.

سرهنگ علی همه‌خانی، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص ترخیص موتور‌سیکلت‌های رسوبی گفت: همکارانم همکاری لازم را با مالکان و متصرفان تهرانی موتورسیکلت‌های توقیفی دارند و آن‌ها می‌توانند با در دست داشتن حداقل مدارک جهت تحویل موتورسیکلت خود اقدام کنند.

سرهنگ همه خانی افزود: مرحله اول این طرح تا ۱۷ بهمن سال گذشته بود که با استقبال خوب دارندگان این موتورسیکلت‌ها مواجه شد و هم اکنون نیز این فرصت بسیار مناسبی برای مالکان موتورسیکلت‌های توقیفی است که تاکنون فرصت مراجعه و تحویل موتور خود را پیدا نکرده‌اند.

وی گفت: با تسهیلاتی که به دستور فرمانده ناجا برای ترخیص موتورسیکلت‌هایی که بین بازه زمانی سال‌های ۹۰ تا ۹۸ به پارکینگ‌ها منتقل شده‌اند، از جمله کاهش هزینه نگهداشت بر اساس مصوبه سال ۹۴ هئیت وزیران و عدم دو برابر شدن جریمه‌های آنان در مدت توقیف، به همین منظور این مالکان و متصرفان یا نماینده قانونی آن‌ها فرصت را غنیمت شمرده و هر چه سریع‌تر نسبت به حضور در دفاتر پلیس + ۱۰ شهر تهران با در دست داشتن مدارک اقدام کنند.

سرهنگ همه‌خانی افزود: افرادی که مدارک آن‌ها ناقص است نیز می‌توانند به آدرس بلوار خلیج فارس خیابان هلال اهمر مراجعه و نسبت به ادامه روند ترخیص موتورسیکلت خود اقدام کنند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در خصوص نقص مدارک ساز و کار‌هایی اندیشیده شده که مراجعان می‌توانند طی مراحل ترخیص مانند نداشتن بیمه، داشتن خلافی بالا و مدارک دیگر نسبت به ارایه تعهد و رفع نواقص و تقسیط بدهی اقدام کنند.


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا