جانشین فرمانده کل سپاه: دشمنان از توانمندی نیرو‌های مسلح هراس دارند

۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۱:۵۱ کد خبر: ۷۸۷۵۱۷ دسته بندی: دفاعی و مقاومت، سیاست

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان ایران اسلامی ترسو هستند و از افزایش توانمندی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی هراس دارند و همچنین از جبهه حق وحشت دارند.

سردار علی فدوی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به وحشت دشمنان از قابلیت‌های دفاعی نیرو‌های مسلح، گفت: دشمنان ایران اسلامی ترسو هستند و از افزایش توانمندی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی هراس دارند.
 
دشمنان از جبهه حق وحشت دارند
جانشین فرمانده کل سپاه بابیان اینکه دشمنان از جبهه حق وحشت دارند، بر ترس آمریکا و وابستگان آن‌ها همیشه از جبهه حق اشاره کرد و افزود: آن‌ها خدا، فرستادگانش و آیات الهی را نمی‌فهمند.
 
آمریکایی‌ها، توان دفاعی و  نظامی را می‌فهمند و وحشت آن‌ها به خاطر همین است

فدوی با تأکید بر اینکه دشمنان موشک را به خوبی می‌فهمند، تصریح کرد: آمریکایی‌ها، توان دفاعی و نظامی را می‌فهمند و وحشت آن‌ها به خاطر همین است و ترس خود را از این بابت نشان می‌دهند.

 
جانشین فرمانده کل سپاه بابیان اینکه دستور خدا «وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ»، بر سینه ما پاسداران انقلاب اسلامی نوشته‌شده است، با تأکید بر وجود توانمندی‌های مختلفی در نیرو‌های مسلح، ممارست، تلاش و به خدمت گرفتن قوت و استعداد بی‌انتهای جوانان کشور را منشأ دست‌یابی به‌قدرت دفاعی امروز کشور برشمرد و اضافه کرد: بنا به‌ضرورت برخی از این توانمندی‌ها را اعلام می‌کنیم و یک لحظه را برای اجرای این دستور الهی از دست ندادیم.
 
دشمنان زمانی از توانمندی‌های دفاعی ایران مطلع می‌شود که نابود خواهد شد
فدوی اظهار داشت: توانمندی که خدای متعال در اثر این مجاهدت‌ها به ما داده است، بی‌انتهابوده و زمانی دشمنان از این توانمندی‌ها مطلع می‌شوند که ما این قدرت را علیه آن‌ها بکار بگیریم، آن زمان از این توانمندی و دستاورد‌ها مطلع خواهند شد که نابود می‌شوند.
 

 


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=787517

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا