برخورد شدید پژو با گاردریل ها مصدومی نداشت

۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳:۴۴ کد خبر: ۷۸۹۲۵۷ دسته بندی: جامعه، حوادث، انتظامی و آسیب‌های اجتماعی

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد شدید سواری پژو با گاردریل های بزرگراه امام رضا ( ع ) نرسیده به میدان آقا نور و نجات معجزه آسای راننده آن پس از این تصادف خبر داد.

– بنا بر اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، سرهنگ علی اصغر شریفی به نقل از پلیس بزرگراه راهور تهران بزرگ اعلام کرد: در ساعت ۲۳:۱۰ شب گذشته، در مسیر ابتدای بزرگراه امام رضا (ع) نرسیده به میدان آقا نور یک دستگاه سواری پژو که در این مسیر در حال تردد بوده بعلت سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناگهان از مسیر خارج شده و پس از برخورد با گاردریل‌های بزرگراه واژگون متوقف می‌شود.

سرهنگ شریفی افزود: با حضور کارشناسان پلیس راهور فاتب در موقعیت حادثه علل حادثه مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از سرعت زیاد از سوی راننده پژو باعث این حادثه بوده است که تیم اورژانس پس از بیرون آوردن راننده پژو به مداوای وی در محل حادثه پرداختند که خوشبختانه حال وی خوب بود.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خودرو‌ها خواست حین حرکت از سرعت و سبقت جدا خودداری کرده و همیشه و در همه حال تمام حواس و دقت خود را به رانندگی اختصاص دهند تا شاهد بروز اینگونه حوادث در سطح شهر تهران نباشیم.


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.