وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دنبال رفع و به حداقل رساندن موانع تولید است

۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱:۱۵ کد خبر: ۷۸۹۳۳۱ دسته بندی: اقتصاد، اقتصاد ایران

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزارت کار به دنبال رفع و به حداقل رساندن موانع تولید است و تمرکز برای خدمات رسانی بهتر به جامعه هدف از دیگر برنامه های این وزارتخانه است.

  – بنا به اعلام روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، علی حسین رعیتی فرد در بازدید از شرکت نفت پاسارگاد و نشست با مدیر عامل این شرکت گفت : برای بالفعل کردن ظرفیت ها و استعدادهای بالقوه موجود در بازار کار شناسایی این مشاغل، ضروری است.

رعیتی فرد، افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دنبال رفع و به حداقل رساندن موانع تولید است، تمرکز برای  خدمات رسانی بهتر به جامعه هدف از دیگر  برنامه های این وزارتخانه است.

معاون روابط کار با اشاره به طرح طبقه بندی مشاغل بیان کرد: در این حوزه که از مطالبات به حق کارگران است  باید اقدامات لازم صورت گیرد.

وی بر تشکیل کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار برای ارتقا سطح حفاظت فنی، ایمنی و بهداشت در محیط کار تاکید کرد.

 رعیتی فرد تصریح کرد : همکاری با شرکای اجتماعی برای رفع مشکلات در تصمیم سازی هاو تصمیم گیری ها مهم است.

در ادامه این نشست، مدیر عامل شرکت نفت پاسارگاد با بیان این که شرکت نفت پاسارگاد بزرگترین تولید کننده قیر در خاورمیانه است به بیان مشکلات و تنگناهای این شرکت پرداخت.

معاون روابط کار در این بازدید با کارگران بخش های مختلف شرکت نفت پاسارگاد دیداری صمیمانه و چهره به چهره داشت و از نزدیک در جریان روند کار و مشکلات آنها قرار گرفت.

 

 


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا