قنواتی: بازیکنانم می‌خواهند حق خود را از فوتبال بگیرند/ به خوبی نفت را آنالیز کرده‌ایم

۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۱:۰۹ کد خبر: ۷۸۹۹۲۸ دسته بندی: فوتبال، ورزشی

سرمربی تیم فوتبال خلیج فارس ماهشهر گفت: با توجه به شرایط باشگاه تدبیر این بوده است که در جام حذفی هم قوی کار کنیم.

موسی قنواتی، سرمربی تیم فوتبال خلیج فارس ماهشهر در نشست خبری پیش از دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان در چارچوب جام حذفی اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید.

* در طول هفته تمرینات خیلی خوبی داشتیم و نفت را آنالیز کرده‌ایم و بازیکنانمان از نظر فنی و روحی در شرایط نرمالی هستند و فردا بازی خوب و جوانمردانه‌ای را از بازیکنان ما خواهید دید.

* با توجه به شرایط باشگاه تدبیر این بوده است که در جام حذفی هم قوی کار کنیم و از جام حذفی غافل نشده‌اند و باتوجه به این که بازیکنان خوبی داریم این فرصت را از دست ندادیم و تمام توانمان را می‌گذاریم تا شگفتی‌ساز باشیم.

* یک محروم و یک مصدوم داریم، اما مثل بازی‌های قبل در جام حذفی بدون شک هر بازیکنی را جایگزین بگذاریم، از بازیکن قبلی چیزی کم ندارد.

*از نماینده مجلس و فرماندار شهر ماهشهر و دیگر مسئولان شهری انتظار داریم که این تیم بیشتر دیده شود، اما از همه لحاظ بندر ماهشهر محروم است. اگر فردا توانستیم نفت را شکست دهیم باید در شهر‌های دیگر استان بازی کنیم و امیدوارم اتفاق خوبی بیفتد و همه کمک کنند تا یک استادیوم خوب و در شأن بندر ماهشهر ساخته شود.

*مسئولان باشگاه تاکنون کنار باشگاه بوده‌اند و در لیگ دو نیز هر روز روندمان بهتر می‌شود و روز سختی را برای نفت رقم می‌زنیم و مطئمن باشید اگر بازیکنانمان خوب باشند فردا برنده بازی هستیم. بازیکنانم می‌خواهند حق خود را از فوتبال بگیرند.

 


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=789928

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا