حمایت ارزشمند قهرمان جهان از کشتی‌گیرِ مبتلا به بیماری سخت

۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۳:۳۰ کد خبر: ۷۹۰۱۳۸ دسته بندی: کشتی و وزنه برداری، ورزشی

حسن رحیمی قهرمان کشتی آزاد جهان در اقدامی ارزشمند از کشتی‌گیر مبتلا به بیماری سخت حمایت کرد.

حسن رحیمی، قهرمان و نایب قهرمان جهان، نفر سوم المپیک و دارنده ۲ مدال برنز مسابقات جهانی به همراه هادی حبیبی عنوان‌دار کشتی آسیا، رئیس اسبق انستیتو و کمیته لیگ فدراسیون کشتی به عیادت سیدعلیرضا سیدحسینی کشتی‌گیر ۱۸ ساله جویباری کشورمان که به صورت ناگهانی مبتلا به نوع خاصی از سرطان خون شده رفت و ضمن جملات روحیه بخش و قوت قلب به این جوان برای او آرزوی شفای عاجل کرد.

رحیمی که همواره و به ویژه پس از پایان دوران قهرمانی در امور خیرخواهانه شرکت کرده است درباره حضورش در بیمارستان و حمایت از حسینی گفت: وقتی توسط رسول خادم متوجه شدم یک کشتی‌گیر متاسفانه دچار بیماری سخت سرطان شده و روحیه جنگندگی‌اش را تا حدودی از دست داده به همراه حبیبی تصمیم گرفتیم با حضور در بیمارستان و صحبت‌های مثبت او را مهیای پیوند مغز استخوان و ادامه روند درمانی کنیم.

او بیان اینکه ایمان دارم این کشتی‌گیر می‌تواند بیماری سخت سرطان را شکست دهد گفت: از هموطنان عزیزم تقاضا می‌کنم برای همه بیماران به ویژه علیرضا دعا کنند تا او بتواند با سلامتی کامل به آغوش گرم خانواده بازگردد و زندگی حرفه‌ای ورزشی اش را نیز ادامه دهد.

در ادامه هادی حبیبی ضمن صحبت‌های امیدوار کننده و آرزوی سلامتی و بهبودی کامل برای حسینی، از پزشک معالج این کشتی‌گیر روند درمانی‌اش را پیگیری کرد.

سیدعلیرضا سیدحسینی که از عیادت و حمایت قهرمانان کشتی بسیار خوشحال شده بود به حسن رحیمی و هادی حبیبی قول داد با روحیه بسیار بالا و توکل به خدا روند درمانی‌اش را با جدیت برای شکست این بیماری سخت دنبال کند.


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=790138

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا