واکنش رییس سابق فدراسیون فوتبال به اظهارات عزیزی خادم درباره حذف سرخابی‌ها از آسیا

۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷:۳۲ کد خبر: ۷۹۰۱۶۶ دسته بندی: فوتبال، ورزشی

رئیس سابق فدراسیون فوتبال نسبت به اظهارات عزیزی خادم در مورد حذف سرخابی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد.

مهدی تاج، رئیس سابق فدراسیون فوتبال امروز (سه‌شنبه) در حاشیه مراسم تدفین شهدای گمنام امروز وزارت ورزش و جوانان در واکنش به صحبت‌های عزیزی خادم در مورد حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا اظهاراتی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید.

* همه ما مدیون شهدای گمنام و شهدای بزرگوار هستیم، به همین دلیل برخودم تکلیف دانستم در مراسم امروز شرکت کنم.

* با سجادی پیش از این جلسه‌ای داشتم. اعتقاد دارم کنفدراسیون فوتبال آسیا فرصت‌های لازم را به کشورمان و ۲ تیم داده تا بتوانند اصلاحاتی انجام دهند. فرصتی برای لاپوشانی نیست که برخی می‌گویند لاپوشانی شده است.

* این کار برای کشور‌های دیگر هم انجام شده تا برخی مشکلات و گرفتاری‌ها مانند ورزشگاه‌ها، تنظیم بدهی‌ها داده، در حالی که از این فرصت به خوبی استفاده نشده و مشکلات این ۲ باشگاه هم زیاد است.

* با نایب‌رئیس AFC مفصل صحبت کردم با وزیر هم همین طور. وزیر هم تلاش خود را کرد، فرصت ۳ ماهه‌ای بود که باید یکسری کار‌ها انجام می‌شد، اما این اتفاق نیفتاد. الان باشگاه‌ها باید به سمتی بروند تا برای آینده کاری کنند تا بدهی‌ها حل شود و اطلاعات اولیه در سیستم‌ ای‌اف‌سی آپلود شود.

* در مجموع ما ۲ باشگاه بسیار بااقتدار داریم و AFC هم دلش نمی‌خواست این‌ها حذف شوند، چون این ۲ تیم و همین طور ۲ باشگاه از عربستان بیشترین تماشاگر را در آسیا دارند و روی درآمد AFC تاثیر می‌گذارند. در مجموع اصولی هست که باید پای آن ایستاد.

* هر سال فرصت می‌دادند و هر سال کار‌های خوبی هم می‌شد. ۲ باشگاه تلاش کردند و بدهی‌ها را صاف کردند، اما باز هم بدهی درست شد. باشگاه‌ها باید به جایی برسند که حداقل الزامات‌ای اف سی را رعایت شود و امیدوارم در سال‌های آینده این کار انجام شود تا محرومیتی در کمیته انضباطی شاهد نباشیم.

* تاج در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه عزیزی خادم گفته این حذف تقصیر رئیس قبلی بوده، گفت: خیلی به این چیز‌ها اهمیت ندهید.

* خیلی به طارمی علاقه دارم و تیم ملی ما بسیار مقتدر است و توفیقات را باید مدیون بازیکنان دانست. طارمی هم بازیکن برتر و توانمندی است و بازیکنان دیگر هم همین طور.


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=790166

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا