عبور غیر مجاز عابر پیاده از بزرگراه حادثه آفرید

۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵:۰۱ کد خبر: ۷۹۰۱۷۹ دسته بندی: جامعه، حوادث، انتظامی و آسیب‌های اجتماعی

اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد شدید پژو با عابر پیاده در بزرگراه حکیم به شرق بعد از اشرفی اصفهانی و فوت عابر پیاده ۵۳ ساله بر اثر شدت جراحات وارده خبر داد.

-به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب ، سرهنگ  علی همه خانی گفت : در ساعت ۱۶ بعد از ظهر دیروز در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی تصادف یکدستگاه سواری پژو با عابر پیاده در مسیر بزرگراه حکیم به شرق بعد از اشرفی اصفهانی بلافاصله تیم کارشناسی منطقه ۲۳ پلیس راهور فاتب در محل حادثه حاضر می شوند .
سرهنگ همه خانی ادامه داد : متاسفانه در اثر شدت ضربه وارده این عابر پیاده ۵۳ ساله مذکر در محل حادثه فوت کرده که برای این عابر بخاطر عبور غیر مجاز از بزرگراه سهم تقصیر و نیز راننده پژو هم بدلیل عدم توجه به جلو در این حادثه ۵۰ درصد مقصر شناخته شد .
این مقام انتظامی به عابرین توصیه کرد: هیچ گاه و در هیچ زمانی اقدام به تردد از عرض اتوبان ها و بزرگراهها نکنند و همیشه از پله ای عابر پیاده استفاده نمایند  ضمنا به این نکته توجه داشته باشند که استفاده از پل عابر در هر زمان بهتر از پذیرش خطر و به استقبال تصادف و حوادث ناگوار رفتن است و همچنین به رانندگان توصیه کرد همیشه و در همه حال به جلو توجه داشته باشند و از انجام حرکاتی که باعث پرت شدن حواس آنها از رانندگی گردد جدا خودداری نمایند .
وی در انتها اظهار داشت: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.
 


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=790179

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا