امام‌جمعه کرمانشاه: سفر رئیس‌جمهور به روسیه اقدامی نافع برای نظام و ملت ایران است

۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱:۱۳ کد خبر: ۷۹۰۳۱۶ دسته بندی: سیاست، سیاست داخلی و انتخابات

نماینده ولی‌فقیه در کرمانشاه بابیان اینکه سفر رئیس‌جمهور به روسیه، اقدامی نافع برای نظام و ملت ایران است، گفت: مبدأ اقدامات رئیس‌جمهور در سفر به روسیه دیپلماسی اقتصادی باشد.

آیت‌الله مصطفی علماء در گفت‌وگو با میزان، در آستانه دور جدید مذاکرات وین، تعامل با دنیا به‌ویژه همسایگان و توسعه روابط با آن‌ها را از سیاست‌های مهم نظام جمهوری اسلامی ایران از بدو پیروزی انقلاب برشمرد و گفت: ایران دنبال تعامل با دنیاست.
 
رد پای اروپایی‌ها در مسیر دشمنی رژیم جنایت‌کار آمریکا با ایران
رژیم آمریکا، ۷۰ سال علیه ایران جنایت کرده است و اروپایی‌ها هم در این جنایت‌ها سهم داشتند

نماینده ولی فقیه در کرمانشاه بر ردپای اروپایی‌ها در مسیر دشمنی رژیم جنایت‌کار آمریکا با جمهوری اسلامی ایران، اشاره و با تأکید بر اینکه رژیم آمریکا، ۷۰ سال علیه ایران جنایت کرده است، تصریح کرد: اروپایی‌ها هم در این جنایت‌ها سهم داشتند.

 
مذاکره با اروپایی‌ها، چهره تعاملی جمهوری اسلامی ایران را به دنیا نشان داد
علماء بابیان اینکه حضور ایران پشت میز مذاکره با غرب، چهره تعاملی جمهوری اسلامی را به دنیا نشان داد، اضافه کرد: خوشبختانه انقلاب اسلامی چهره عهدشکن و جنایت‌کار آمریکایی‌ها را نیز بار دیگر در مذاکرات به معرض دید جهانیان گذاشت.
 
ایران ساختار و هویت جعلی رژیم صهیونیستی را از اساس قبول ندارد
تعامل با دنیا به معنای کم‌رنگ شدن دشمنی‌ها با رژیم جنایت‌کار آمریکا و رژیم صهیونیستی نیست

نماینده ولی‌فقیه در کرمانشاه با تأکید بر اینکه تعامل با دنیا به معنای کم‌رنگ شدن دشمنی‌ها با رژیم جنایت‌کار آمریکا و رژیم صهیونیستی نیست، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران ساختار و هویت جعلی رژیم صهیونیستی را از اساس قبول ندارد.

 
توسعه روابط با همسایگان، دیپلماسی برون‌رفت از مشکلات اقتصادی
علماء سیاست دولت مبنی بر توسعه روابط با همسایگان را دیپلماسی برون‌رفت از مشکلات اقتصادی برشمرد و بابیان اینکه دیپلماسی اقتصادی دولت با نگاه به گسترش دامنه روابط با همسایگان، میان‌بر دور زدن تحریم‌هاست، اضافه کرد: ارتباط با دوستان منطقه یک دیپلماسی مثبت از ناحیه دولت است.
 
کشور‌هایی به‌اصطلاح قدرت‌های جهان، می‌دانند که با ادبیات محترمانه باید با جمهوری اسلامی ایران صحبت کنند

نماینده ولی‌فقیه در کرمانشاه با اشاره به اینکه کشور‌هایی به‌اصطلاح قدرت‌های جهان، می‌دانند که با ادبیات محترمانه باید با جمهوری اسلامی صحبت کنند، تصریح کرد: آن‌ها به این حقیقت بزرگ پی بردند که ایران، یک قدرت بزرگ غرب آسیا و حتی جهان است.

 
علماء با اشاره به سفر آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی به روسیه، سفر رئیس‌جمهور را اقدامی نافع برای نظام و ملت ایران برشمرد و اضافه کرد: ان‌شاءالله این سفر آثار و برکات خوبی به همراه دارد.
 
مبدأ اقدامات رئیس‌جمهور در سفر به روسیه دیپلماسی اقتصادی باشد
نماینده ولی‌فقیه در کرمانشاه با تأکید بر اینکه مبدأ اقدامات رئیس‌جمهور در سفر به روسیه دیپلماسی اقتصادی باشد، تصریح کرد: آقای رئیسی در این سفر بیشتر بروی گسترش تعاملات اقتصادی با روسیه تمرکز کند.
 
علماء بابیان اینکه رئیس‌جمهور هم در جریان سفر به روسیه، قطعاً این رویکرد را در دستور کار دارد، اظهار داشت: آقای رئیسی حل بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را در توسعه تعاملات اقتصادی با همسایگان می‌بیند.
 
 

 

انتهای پیام/ 


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=790316

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا