حسین فریدون در زندان اوین دوران محکومیت خود را سپری می‌کند/ مجازات ضبط مال ۳۱ میلیارد تومانی فریدون براساس حکم دادگاه انجام شد/ پرداخت نیمی از جزای نقدی ۳۱ میلیارد تومانی فریدون

۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۹:۵۲ کد خبر: ۷۹۰۶۵۵ دسته بندی: حقوق و قضا، قضایی و دادگستری

سرپرست دایره نظارت بر زندانیان اقتصادی و کارکنان دولت به دنبال انتشار برخی ادعا‌ها درباره حسین فریدون در فضای مجازی، اعلام کرد: حسین فریدون در زندان دوران محکومیت خود را سپری می‌کند.

– طبق اعلام مرکز رسانه قوه قضاییه، در پی انتشار برخی ادعا‌ها درباره حسین فریدون در فضای مجازی، سرپرست دایره نظارت بر زندانیان اقتصادی و کارکنان دولت، درباره آخرین وضعیت این محکوم، گفت: حسین فریدون در زندان دوران محکومیت خود را سپری می‌کند.

درویش وند، در عین حال تاکید کرد: این محکوم‌علیه مانند تمامی زندانیان که از مرخصی قانونی برخوردار هستند، از حق قانونی خود برای پیگیری مسائل پزشکی هم استفاده کرده است.

وی افزود: فریدون به ۳۱ میلیارد تومان ضبط اموال و جزای نقدی به همین مبلغ محکوم شده است که در آخرین دوره‌ای که به مرخصی اعزام شده بود، این مسئله نیز پیگیری و براساس حکم دادگاه، مجازات ضبط اموال به صورت کامل محقق شد.

درویش وند، اظهار کرد: در همین راستا نیز تاکنون ۱۵ میلیارد و ۵۰۰‌میلیون تومان از جزای نقدی ۳۱ میلیارد تومانی وی اخذ شده است.

سرپرست دایره نظارت بر زندانیان اقتصادی و کارکنان دولت، عنوان کرد:حسین فریدون در زندان اوین دوران محکومیت خود را سپری می‌کند.


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=790655

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا