معصومی: بازیکنان ۹۰ دقیقه در زمین جنگیدند

۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۹:۳۷ کد خبر: ۷۹۰۹۱۵ دسته بندی: فوتبال، ورزشی

بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان می‌گوید یک تیم همدل با کادر فنی بسیار عالی داریم و می‌خواهیم بهترین عملکرد را در این دوره از رقابت‌ها از خود به جای بگذاریم.

– براساس گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، زهرا معصومی پس از دیدار برابر هند گفت: بازی سختی مقابل این تیم داشتیم. با توجه به اینکه اولین تجربه بازی ما در این رقابت‌ها بود، بنظرم تک تک بچه‌ها با غیرت و جان دل ۹۰ دقیقه در زمین جنگیدند و خوشبختانه توانستیم یک امتیاز ارزشمند برابر میزبان این دوره از مسابقات بدست بیاوریم.

وی اضافه کرد: بدون تردید در ادامه بازی‌ها عملکرد بهتری را از خود به نمایش می‌گذاریم. هند پیش از آغاز این مسابقات دیدار تدارکاتی خوبی با تیم‌های مطرح آسیا و جهان برگزار کرده بود، اما ما بدون بازی تدارکاتی راهی این مسابقات شدیم.

معصومی زاده در ادامه درباره دیدار برابر چین گفت: نتیجه بازی هند را فراموش کردیم و خودمان را برای روز یکشنبه مقابل چین آماده می‌کنیم. این تیم ۸ دوره قهرمان آسیا شده است، بنظرم کار سختی مقابل این تیم داریم. کادر فنی بازی‌های این تیم را برایمان آنالیز کرده است و تمام تلاش مان را برای این بازی انجام می‌دهیم. یک تیم همدل با کادر فنی بسیار عالی داریم و می‌خواهیم بهترین عملکرد را در این دوره از رقابت‌ها از خود به جای بگذاریم.

مهاجم تیم ملی فوتبال بانوان در پایان اظهار داشت: من از همه مردم عزیزمان می‌خواهم انرژی مثبت و دعای خیرشان پشت ما باشد، چرا که خستگی را از تن ما بیرون می‌کند و جان دوباره‌ای به ما می‌دهد و مطمئن باشند که شیردختران ایرانی تمام هدفشان صعود از گروه است.


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا