خطیبی: در فصل زمستان اکثر تیم‌ها زمین‌های خوبی ندارند/ ۲ بازیکن اصلی خود را نداریم

۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۱:۴۱ کد خبر: ۷۹۱۰۰۴ دسته بندی: فوتبال، ورزشی

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: ابتدا باید بگویم که به هیچ عنوان این نگاه را نداریم که با تیم پایین جدول بازی داریم.

رسول خطیبی، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پدیده مشهد اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید.

* ابتدا باید بگویم که به هیچ عنوان این نگاه را نداریم که با تیم پایین جدول بازی داریم. این تیم در سه چهار هفته گذشته شکل بازی‌اش عوض شده و بازی‌های خوبی ارائه کرده است. به بازیکنانم این موضوع را گفتیم و به خوبی حریف‌مان را آنالیز کرده‌ایم. قطعاً بازی سختی با تیم پدیده خواهیم داشت.

* امیدوارم فردا در زمین خودمان ابتدا یک بازی زیبا و تماشاگرپسند داشته باشیم و بعد از آن با امتیاز کامل برای تیم ما همراه باشد. در این بازی، میلاد فخرالدینی و محمود قائدرحمتی را در اختیار نداریم، ولی بقیه بازیکنان آمادگی کامل دارند تا بتوانیم بازی خوبی ارائه کنیم.

* از لحاظ فنی اوایل فصل خیلی خوب بود و همه تیم‌ها شرایط خوبی داشتند. فکر می‌کنم بعد از هفته هفتم که بازی‌ها فشرده‌تر شد تیم‌ها از لحاظ بدنی اُفت کردند. کیفیت زمین‌ها نیز خیلی مؤثر بوده است، چون در فصل زمستان اکثر تیم‌ها زمین‌های خوبی نداشتند.

* در لیگ به غیر از سه، چهار زمین خوبی که داریم بقیه زمین‌ها نامناسب هستند و این موضوع کیفیت مسابقات را پایین آورده است. امیدوارم در مدت تعطیلی سازمان لیگ تدابیری اتخاذ کنند که در نیم‌فصل دوم تیم‌ها شرایط زمین‌های‌شان را درست کنند. زمین در کیفیت فنی بازی‌ها خیلی اثرگذار است.

* ممنوعیت برگزاری اردوی خارجی تصمیمی است برای همه تیم‌هاست، ولی ما فکر و ذکر‌مان بازی فرداست. برنامه‌های بعد از این بازی را به باشگاه ارائه کردم و الان فقط به بازی فردا فکر می‌کنیم تا بعداً درباره برنامه‌ها صحبت کنیم.

 


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=791004

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا