گل‌محمدی: پنالتی واضح پرسپولیس گرفته نشد/ تا امروز یک هزار تومانی هم پاداش نگرفته‌ایم

۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۶:۰۷ کد خبر: ۷۹۱۰۱۹ دسته بندی: فوتبال، ورزشی

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شاید زیاد درست نباشد که بعد از پیروزی درباره مسائل و مشکلات مالی حرف بزنیم.

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از دیدار تیم فوتبال پرسپولیس تهران مقابل فولاد خوزستان در چارچوب رقابت‌های هفته شانزدهم لیگ برتر اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*تیم ما شروع بدی داشت. فولاد در شروع کار به مدت ۱۵ دقیقه ما را تحت فشار گذاشت و می‌توانست به گل برسد. رفته رفته تیم ما شکل کار خود را پیدا کرد و راحت‌تر بازی کردیم. در نیمه دوم، فقط چند ضربه ایستگاهی روی دروازه ما بود. بازیکنان ما مزد تلاش خود را گرفتند و سه امتیاز سخت را مقابل فولاد به دست آوردیم. امیدوارم این روند را ادامه دهیم.

*شاید زیاد درست نباشد که بعد از پیروزی درباره مسائل و مشکلات مالی حرف بزنیم. قرار بود امروز مطالبات بازیکنان پرداخت شود، اما ظاهرا قرار شده فردا پرداخت شود. مشکلات باشگاه به حدی زیاد است که هر روز یک مشکل تازه به وجود می‌آید. بازیکنان ما با جان و دل کار می‌کنند. باید از تک تک بازیکنان تشکر کنیم. می‌توانم بگویم این بازیکنان اسطوره و الگوی صبر و شکیبایی هستند. بعدا شاید درباره این موضوع بیشتر صحبت کنم.

*الان نیم فصل شروع شده و زمان خوبی برای استراحت داریم و درباره گزینه‌ها و نقاط ضعف خود فکر می‌کنیم. قطعا برای ادامه کار این اتفاقات رخ می‌دهد. گرفتن بازیکن داخلی و خارجی در نیم فصل سخت است، اما تلاشمان را می‌کنیم.

*بازی خوبی انجام شد. موقعیت‌های خوبی روی دروزاه‌ها به دست آمد. ما شروع خوبی نداشتیم و فولاد فرصت‌های خوبی برای گلزنی داشتند. در چند دقیقه اول بازی خیلی تحت فشار بودیم، اما هر چه گذشت راحت‌تر بازی کردیم و به خصوص در نیمه دوم هم در فاز دفاع و هم در حمله فرصت‌های خوبی ایجاد کردیم.

*پنالتی واضح ما هم متاسفانه گرفته نشد، ولی در مجموع از تک تک بازیکنانم تشکر می‌کنم، چون ذهنیت خوبی نداشتند و مشکلات زیادی را تحمل کردند. این ۳ امتیاز در جدول خیلی مهم بود و ما را به عنوان یکی از مدعیان اصلی معرفی کرد. از هواداران هم به خاطر انرژی که به ما دادند تشکر می‌کنم و این برد را به آن‌ها تقدیم می‌کنم. امیدوارم با حل مشکلات شرایط خوبی داشته باشیم. بازیکنان ما واقعا در رختکن خیلی ناراحت بودند و امیدوارم این مشکلات برطرف شود.

*تا الان پرداختی انجام نشده، اما گفته‌اند ۱۰ تا ۱۵ درصد به حساب بازیکنان واریز می‌شود. البته بعید این است این ارقام مشکلات بازیکنان را حل کند.

*من اطلاعاتی از پرونده شکایت رادوشویچ ندارم، چون مدیریتی است، اما این ضرب المثل مصداق باشگاه ما است که هر دم از این باغ بری می‌رسد. امیدوارم این مشکلات هر چه سریعتر برطرف شود.

*در مورد محدودیت برای جذب بازیکن صحبتی از طرف باشگاه نشده و من هم چیزی از طرف باشگاه نشنیدم. تا بازی آینده هنوز ۱۶-۱۷ روز فرصت داریم. البته شاید با گفتن این صحبت‌ها برخی‌ها ناراحت شوند، اما ما مشکل زمین تمرین داریم. شاید باور نکنید تا امروز یک هزار تومانی هم پاداش نگرفته‌ایم، امیدوارم فردا بخشی از قرارداد بچه‌ها پرداخت شود تا مشکل آن‌ها حل شود. نمی‌گویم نقل و انتقالات مهم نیست، اما امیدوارم مشکلات به شکلی حل شود تا با فراغ بال بازیکن بگیریم. جذب بازیکن خیلی سخت است، ولی سعی می‌کنیم در نیم فصل دوم نقاط ضعفمان را برطرف کنیم.

*بسته شدن پنجره باشگاه چیزی عادی است. من اطلاعی ندارم، اما در این چند سال این کلمه را خیلی شنیده‌ام.


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=791019

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا