تارتار: نتایج لیگ غیرقابل پیش‌بینی است/ از بازی با پرسپولیس درس گرفتیم

۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۲:۳۵ کد خبر: ۷۹۱۱۸۸ دسته بندی: فوتبال، ورزشی

سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت: محروم نداریم، اما یکی از بازیکنان ما سرماخوردگی جزئی دارد و شاید به بازی با صنعت نفت آبادان نرسد.

مهدی تارتار، سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان در نشست خبری پیش از بازی با تیم صنعت نفت آبادان صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید.

* بازی‌های امسال بسیار سخت بوده و تیم‌ها به هم نزدیک هستند و نتایج قابل پیش بینی نیست. بازی سختی خواهیم داشت، چون صنعت نفت در چند هفته گذشته نتایج خوبی کسب کرده و این کار ما را سخت می‌کند.

* درست است که در جام حذفی خوب بازی نکردیم و شکست خوردیم، اما در لیگ شرایط خوبی را دنبال کردیم. بیشتر تمرکز ما روی مسابقات لیگ برتر است و دوست داریم جایگاه مناسبی در این لیگ به دست آوریم. امیدوارم فردا خوب بازی کنیم و پیروز شویم.

*  در آن بازی با پرسپولیس روز بد ما و بازیکنان ما بود و در مقابل روز خوب پرسپولیسی‌ها بود که من تا به حال این تیم را به این شکل ندیده بودم. وقتی گلی زودهنگام خوردیم مجبور بودیم باز بازی کنیم و کار سخت شد. آن بازی درس خوبی به ما داد و خوشبختانه توانستیم از نظر روانی روی آن‌ها کار کنیم و امیدوارم بتوانیم نتیجه بگیریم.

* محروم نداریم، اما یکی از بازیکنان ما مختصر سرماخوردگی دارد و در این بازی شاید نرسد.


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=791188

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا