بازیکنان پرسپولیس پس از شکست فولاد چه گفتند؟

۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۴:۴۴ کد خبر: ۷۹۱۱۹۱ دسته بندی: فوتبال، ورزشی

تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری از هفته شانزدهم لیگ برتر از سد فولاد خوزستان گذشت.

– هفته شانزدهم و آغازین دور برگشت لیگ برتر فوتبال عصر امروز (شنبه) با برگزاری دو دیدار حساس در شهر‌های رفسنجان و تهران آغاز شد که در دومین و حساس‌ترین بازی امروز تیم پرسپولیس از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی میزبان تیم فولاد خوزستان بود که در پایان این دیدار زیبا و مهیج تیم پرسپولیس با تک گل مهدی عبدی در نیمه دوم از سد شاگردان جواد نکونام گذشت تا به همسایگی استقلال در صدر جدول برسد.

در پایان این بازی بازیکنان پرسپولیس صحبت‌هایی انجام دادند که گزیده آن را در زیر می‌خوانید.

* سیدجلال حسینی:

*بازی سختی بود. با یک تیم خوب بازی داشتیم و ما را تحت فشار گذاشتند اما بازیکنان ما خیلی تلاش کردند.

*شرایط را گفتیم و با وجود به مشکلاتی که هست پیش می‌رویم. کار خود را می‌کنیم اما در این چند سال همین بوده است و وزارت ورزش کاری نمی‌کند.

*وقتی برای پرسپولیس کاری نمی‌کنند همین می‌شود. اتفاقا خوب شد که پنجره باشگاه بسته شد. با این شرایط همه چیز به ضرر ماست. وضعیت زمین تمرین ما را هم باید ببینید.

* علی شجاعی:

* بازی خیلی خوب و سختی بود. فولاد تیم بسیار خوبی است و خیلی خوب بازی کرد. خدا را شکر که توانستیم بازی را ببریم.

* اجازه بدهید در مورد مسائل مالی بزرگتر‌های تیم صحبت کنند. سیدجلال حسینی و بقیه صحبت می‌کنند، در مورد این مسائل من صحبت نکنم بهتر است.

* بله، درویش دیروز (جمعه) در تمرین حاضر شد و امروز هم بعد از بازی در رختکن حاضر شد.

*امکانات واقعاً خوب نیست. باید زمین تمرین را ببینید واقعاً نمی‌شود تمرین کرد. این واقعیت است. متأسفانه اوضاع خوبی نیست. واقعیت این است که شرایط سختی را در نیم‌فصل داشتیم، اما خدا را شکر با این وضعیت توانستیم امتیازات خوبی را جمع کنیم.

 
*امیدوارم در نیم‌فصل دوم شرایط درست شود. اولین چیزی که نیاز داریم زمین تمرین است که متأسفانه نداریم. مشکلات دیگری هم وجود دارد که امیدوارم درست شود.

*وحید امیری:

*بازی مهمی را بردیم. می‌دانستیم که حساسیت بالایی در این بازی بود اما در نهایت پیروز میدان شدیم.

*به بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی عادت داریم. من اطلاع نداشتم اما امیدوارم این اتفاقات به ندرت رخ دهد.

*کی‌روش من را از نفت به تیم ملی آورد و از صحبت‌هایم بد برداشت شده است. فوتبال ایران مدیون کی‌روش است اما یکسری دوستان از این فضا برداشت‌های دیگری می‌کنند.

*من صحبت فنی کردم اما بعضی دوستان از این صحبت‌ها سوء استفاده کردند. من خودم ناراحت می‌شوم که بعضی دوستان تیترهای نامطلوب می‌زنند. امیدوارم تجدید نظر کنند.

*اگر من گفتم با اسکوچیچ اعتماد به نفس من برگشته است، به خاطر این است که او به من بازی می‌دهد. صحبتی هم که با نکونام در بازی داشتم به خاطر این بود که من با ایشان چند سال هم‌بازی بودم و صحبت‌های دوستانه درباره بازی داشتیم.

افشین پیروانی:

*فوتبال خوبی بود اما اجازه بدهید راجع به دل پرمان صحبت کنیم. کسانی که باعث شدند پرسپولیس حذف شود و پس از آن ادعا کردند به این تیم کمک کردند، بدانند این خدمت نبوده است.

*آن کسی که سه ماه به ما وقت داد، اجازه این کار را نداشت و کل فوتبال ایران را سر کار گذاشته بود. سه ماهی وجود نداشت و خودشان همدیگر را تکذیب کردند. اسم این خدمت است یا خیانت؟

*داوران کنار زمین را ببینید از سرمای زیاد لرز کرده بودند. داوران یک سیستم رادیویی ندارند. این چه فوتبالی است. کدام تیم در ایران صد درصد خصوصی است؟ تمام تیم‌های ما وابسته به دولت هستند و بعد می‌گویند پرسپولیس وابسته به دولت است. فقط می‌خواستند تیم‌ ما را حذف کنند.

*این لیگ حرفه‌ای است؟ من واقعا شرمنده بودم که دیدم امروز داور از سرما می‌لرزید. خدمت کردید و دست‌تان درد نکند اما سال دیگر قرار است چه اتفاقی رخ دهد؟‌ آیا سال دیگر مشکلی نخواهد بود؟‌ حیف نیست از تلویزیون لیگ قهرمانان را ببینیم؟

*بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس؟ این موضوع برای بدهکاری به اوساگوناست اما مشکل حل می‌شود و مساله خاصی نیست.

*تیم فقط ۲۰ درصد گرفته است و مدیریت جدید آمده که قول داده و امیدوارم مشکلات حل شود.

*همه تیم‌های لیگ در تهران دارند تمرین می‌کنند و هر کجا می‌رویم یک تیم زمین را رزرو کرده است. همه تیم‌های شهرستانی در تهران تمرین می‌کنند یا زمین‌ها را اجاره کرده‌اند. این هم فوتبال حرفه‌ای ماست!‌


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=791191

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا