کارگروه‌های تخصصی سیاست‌گذاری و نظارت بر فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد تشکیل می‌شود

۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۱:۳۸ کد خبر: ۷۹۱۳۶۶ دسته بندی: سیاست، مجلس و دولت

مدیرکل اجتماعی استانداری تهران از تشکیل کارگروه‌های تخصصی جهت سیاستگذاری و نظارت بر فعالیت سازمان‌های مردم نهاد خبر داد.

– بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، مجتبی ذاکریان در هفتمین جلسه شورا و توسعه سازمان‌های مردم نهاد ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا (س) اظهار داشت: درصدد هستیم با پیگیری مستمر سازمان‌های مردم نهاد را چه به لحاظ سیاستگذاری، شاخص‌های ارزیابی و نظارت بر مجموعه‌ها ارتقا دهیم.

وی ادامه داد: نقش این شورا بسیار پررنگ است و باید با نشست‌های تخصصی سطح شورا فراتر رفته و بتوانیم با سیاستگذاری موثر در توسعه فعالیت‌های مردم نهاد در امور مختلف قدم‌های موثری برداریم.

مدیرکل اجتماعی استانداری تهران عنوان کرد: در این راستا کارگروه‌های تخصصی جهت سیاستگذاری و نظارت بر فعالیت سازمان‌های مردم نهاد تشکیل می‌شود.

ذاکریان گفت: سعی می‌شود با فراهم کردن زیرساخت‌های مناسب بر حسب مشکلات و آسیب‌های اجتماعی در هر شهرستان، سمن و نهاد مردم نهادی متناسب با آن در هر شهرستان شکل بگیرد تا اقدامات به صورت تخصصی پیش رود.

گفتنی است در این جلسه پرونده ۱۳ نهاد مردم‌نهاد در زمینه شروع یا تمدید فعالیت بررسی و طبق نظر اعضا تصمیمات لازم اتخاذ شد.


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=791366

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا