مزایده الکترونیکی سازمان اموال تملیکی ۱۰ بهمن برگزار می‌شود

۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۷:۴۷ کد خبر: ۷۹۱۳۷۶ دسته بندی: اقتصاد، اقتصاد ایران

مزایده الکترونیک ۲۵۴ اموال منقول سازمان اموال تملیکی به صورت اینترنتی و از طریق سامانه مزایده الکترونیک دولت، دهم بهمن ماه سالجاری برگزارخواهد شد.

– طبق اعلام روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، مزایده الکترونیک ۲۵۴ اموال منقول این سازمان به صورت اینترنتی و از طریق سامانه مزایده الکترونیک دولت، دهم بهمن ماه سالجاری برگزارخواهد شد.

طبق این گزارش، ساعت ۸ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۴ اطلاعات این آگهی در سایت سازمان و سامانه تدارکات الکترونیکی دولت منتشر و آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت، ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ خواهد بود.

بر این اساس بسته پیشنهادات نیز ساعت ۱۰ روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۲در محل سازمان مرکزی، رمزگشایی و در همان روز نیز برندگان مزایده اعلام می‌شوند.

جهت دریافت اطلاعات فهرست کالا‌ها و شرایط و همچنین رویت کالا‌های مطرح در مزایده و ارایه پیشنهاد به وبگاه مزایده الکترونیک دولت به نشانی eauc.setadiran.ir مراجعه نمایند.

ضمناً از آنجائیکه مزایده بصورت اینترنتی می‌باشد رعایت موارد ذیل الزامیست:

۱-شرکت کنندگان در مزایده می‌بایست جهت ثبت نام و دریافت گواهی امضاء الکترونیک (توکن) به دفاتر ثبت اسناد رسمی در سراسر کشور مراجعه نمایند.

۲-برگزاری مزایده صرفا از طریق سامانه مـزایده الکترونیک دولت به آدرس فوق بوده و ارائـه پیشنهاد قیمت نیز از ایـن طـریق صورت می‌پذیرد، لذا تمامی شرکت کنندگان در مزایده می‌توانند از تاریخ فوق الذکر به نشانی eauc.setadiran.ir مراجعه و با استفاده از امضاء الکترونیک، نسبت به ثبت پیشنهاد اقدام نمایند.

۳-ثبت پشنهاد قیمت در سامانه مذکور حداکثر تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ امکان پذیر است.

۴-داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه شماره حساب قابل استفاده از طریق اینترنت جهت متقاضیان شرکت در مزایده الزامی است.

۵-اطلاعات ریزاقلام ارائه شده در مزایده به آدرس اینترنتی فوق قابل رویت برای متقاضیان محترم است.

۶-بازدید از کالا‌های مطرح شده، در تمامی ایام هفته از ساعت ۸ الی ۱۴ امکانپذیر خواهد بود.

۷-پیشنهاد می‌گردد باتوجه به تنوع کالا‌های مطرح در مزایده، قبل از ارائه پیشنهاد از کالای مورد نظر بازدید بعمل آید.

۸-پیشنهاد‌های ثبت شده در سامانه مزایده الکترونیک رأس ساعت ۱۰ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ در محل سازمان مرکزی، رمزگشایی و در همان روز نیز برندگان مزایده اعلام می‌شود.

۹-شرکت کنندگان در مزایده در صورت ثبت پیشنهاد و درخواست انصراف، می‌توانند صرفا گزینه انصراف در سیستم را تا ساعت ۱۴ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ انتخاب و ثبت نمایند.

لازم به توضیح است اعلام انصراف بصورت سیستمی بوده و بدون مراجعه به ادارات استان، با انتخاب گزینه انصراف، ثبت درخواست انصراف امکان پذیرمی‌باشد.

۱۰-متقـاضیان محترم می‌توانند جـهت دریـافت اطلاعات بیشتر به منـظور شرکت در مزایده الکترونیک و رویت شماره تلفن و آدرس مدیریت‌های استانی به نشانی www.tamliki.ir مراجعه نمایند.

متقاضیان محترم در صورت تمایل به ارائه انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت می‌توانند با سیستم ارتباط گویای سازمان به شماره تلفن ۲۷۶۵۲۱۹۸-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.