عبور انیمیشن پرطرفدار «آواز ۲» از مرز ۲۵۰ میلیون دلار فروش

۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰:۰۱ کد خبر: ۷۹۱۵۵۱ دسته بندی: سینما، تئاتر، تلویزیون، فرهنگی

انیمیشن سینمایی «آواز ۲» توانست پس از سه هفته اکران با گذر از مرز ۲۵۰ میلیون دلار فروش جهانی با صعودی سیزده پله‌ای نسبت به هفته گذشته در رتبه پانزدهم جدول فروش سینما‌های جهان بایستد.

– انیمیشن سینمایی «آواز ۲» توانست پس از سه هفته اکران با گذر از مرز ۲۵۰ میلیون دلار فروش جهانی با صعودی سیزده پله‌ای نسبت به هفته گذشته در رتبه پانزدهم جدول فروش سینما‌های جهان بایستد.

نسخه اول این محصول کمپانی یونیورسال پس از گذشت ۵ هفته از اکران خود به فروش کلی معادل ۲۴۹ میلیون دلار دست پیدا کرده است.

زمان اکران نسخه دوم سه انیمیشن مطرح جهان اعلام شد / انتظار علاقه مندان به

در تاریخ ۲۵ ژانویهٔ ۲۰۱۷، یونیورسال پیکچرز و ایلومینیشن اینترتینمنت پایان انیمیشن آواز را در سال ۲۰۱۶ اعلام کردند. در انیمیشن آواز ۲، گارث جنینگز کارگردان و نویسنده است و متیو مک‌کانهی، ریس ویترسپون، ست مک‌فارلن، اسکارلت جوهانسون، نیک کرول، تارون اجرتون و توری کلی صداپیشه‌های انیمیشن هستند.

پس از اینکه ایلومینیشن مک‌گاف به‌طور موقت بسته شد، ادامهٔ تولید این انیمیشن به صورت دورکاری انجام شد.

در ابتدا انیمیشن آواز ۲ قرار بود در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۲۰ توسط یونیورسال پیکچرز منتشر شود. در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۹، اکران این فیلم تا ۲ ژوئیه ۲۰۲۱ به تعویق افتاد. در تاریخ ۱ آوریل ۲۰۲۰، این انیمیشن به همراه فیلم مینیون‌ها: ظهور گرو به دلیل دنیاگیری کروناویروس و تأثیر دنیاگیری کروناویروس بر سینما تا تاریخ ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۱ به تعویق افتاد.

تاریخ اکران انیمیشن آواز 2 - Sing 2 [ + تریلر ]

در خلاصه داستان آواز آمده است: در جهان حیوانات انسان‌نما، یک کوالای خوش بین (متیو مک کانهی)به نام باستر مون، صاحب یک سالن اجرای موسیقی است و در آرزوی این است که از این طریق صاحب درآمدی زیادی شود. زیرا اولین بار که در کودکی با پدرش به یک اجرای موسیقی رفته بودند، علاقه زیادی در او ایجاد شد.

در مواجهه با مشکلات مالی، باستر به دوستش ادی نودلمن (جان سی ریلی) می‌گوید که او یک مسابقه آواز برگزار خواهد کرد. دستیار باستر، خانم کراولی، چشم مصنوعی اش را گم می‌کند و همین امر باعث می‌شود تا به اشتباه خانم کراولی جایزه ۱۰۰۰ دلاری این مسابقه را با دو صفر اضافه، ۱۰۰۰۰۰ دلار تعیین کند و آگهی‌های مسابقه قبل از اینکه بررسی شوند، از دفتر باستر به بیرون درز می‌کنند.


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=791551

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا