قرارگاه خدمات اجتماعی با اولویت ساماندهی معتادان متجاهر تشکیل شد

۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳:۰۴ کد خبر: ۷۹۱۶۲۳ دسته بندی: سیاست، مجلس و دولت

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفت: قرارگاه خدمات اجتماعی با اولویت موضوع ساماندهی معتادان متجاهر تشکیل شده که تاکنون ۱۰ جلسه با حضور شهردار تهران برگزار شده است.

– بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران با حضور محسن نایبی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران و دیگر مسئولان برگزار شد.

نایبی در این جلسه با اشاره به افزایش ظرفیت مراکز نگهداری معتادان متجاهر اظهار داشت: افزایش ظرفیت خوبی در مراکز نگهداری معتادان متجاهر به وجود آمده است ضمن اینکه مراکز مختلفی از جمله در مرکز ماده ۱۶ طراوت و مرکز شفق نیز ظرفیت‌های برای پذیرش بانوان فراهم شده است.

وی ادامه داد: قرارگاه خدمات اجتماعی با اولویت موضوع ساماندهی معتادان متجاهر تشکیل شده که تاکنون ۱۰ جلسه با حضور شهردار تهران برگزار شده و جزو موارد مهم است و باید به دنبال رفع معضل باشیم.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران تأکید کرد: مراکز مربوط به نگهداری معتادان که شهرداری تعهد کرده باید به صورت ویژه پیگیری شود.

وی با اشاره به اولویت پیشگیری گفت: خیلی از موضوعات با پیشگیری حل می‌شود همچنین باید از ظرفیت‌های مردمی استفاده کرد چرا که هر جا کار مردمی انجام شده پیشرفت خوبی حاصل شده است؛ از این‌رو دستگاه‌های مختلف پیوست داشته باشند که چطور می‌توانند از ظرفیت‌های مردمی استفاده کرد.

 
 
انتهای پیام/ 


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=791623

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا