الهامی: مساوی به درد هیچکدام از ما نخورد/ دوران بِکِش‌بِکِش در فوتبال تمام شده

۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۹:۵۴ کد خبر: ۷۹۱۶۵۱ دسته بندی: فوتبال، ورزشی

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: باید ۳ امتیاز بازی را می‌گرفتیم و مساوی به درد هیچکدام از ما نخورد.

ساکت الهامی، سرمربی تیم نساجی مازندران در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل فجر سپاسی شیراز صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*بازی با کیفیتی بود، اما زمین بیشتر از این اجازه نداد که بازی بهتر برگزار شود. روی یک غافلگیری گل خوردیم، اما هرچه جلوتر رفتیم بازی را تحت کنترل خودمان گرفتیم. این برد برای فجر مهم بود و تمهیداتی برای آن اندیشیده بود.

*باید سه امتیاز بازی را می‌گرفتیم و مساوی به درد هیچکدام از ما نخورد. این نیم فصل تمام شد و امیدوارم مسئولان استانی برای تیم فجر آستین بالا بزنند. فجر در این زمین ضربه می‌خورد و ما هم به آن‌ها پیشنهاد دادیم که در یک زمین دیگر بازی کنیم. ما هم با فجر هم‌دردیم و می‌دانم که چقدر دارند سختی می‌کشند و لیاقت استان فارس این ورزشگاه نیست.

*این شهر پتانسیل خوبی دارد، چون فوتبالیست‌های نابی دارد و حقش است دو تیم در لیگ داشته باشد. فوتبال ما همین است و راهی است که به ناکجا آباد می‌رود. برای فجر از صمیم قلب آرزو دارم در لیگ برتر بماند. البته شک ندارم فجری‌ها با این تیم در لیگ می‌مانند.

*در نیمه اول پنج موقعیت خوب داشتیم، اما فجر به جز گلش موقعیت دیگری نداشت. آنقدر باید مالک بازی باشید تا گلزنی کنید. دوران بکش‌بکش دیگر تمام شده و فوتبال امروز پاس‌کاری است. فوتبال باید منطق داشته باشد و شاید همین فشارهاست که باعث شده فجر زیر فشار باشد. همه شرایط دست به دست هم می‌دهد تا آن چیزی را که مدنظرتان است انجام ندهید. دیدید که بازیکنان فجر امروز تحت فشار بودند و فوتبال آنقدر نزدیک شده است که نمی‌شود پیروزی را پیش‌بینی کرد.


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=791651

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا