نمایشگاه الگونما بیانیه اهتمام دولت جدید به تحول مردم پایه در سبک زندگی است

۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۹:۱۸ کد خبر: ۷۹۱۶۵۵ دسته بندی: فرهنگی، موسیقی و سایر حوزه‌ها

محمدمهدی اسماعیلی در حساب کاربری خود در فضای مجازی نوشت: در دنیای امروز هویت ها خصوصا برای نوجوانان در قالب مصرف، صنایع فرهنگی و زندگی روزمره با رویاهای گوناگون ساخته می شود.

– طبق اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،  دکتر محمدمهدی اسماعیلی در این توئیت تصریح کرده است: در این بین جای رویای ایرانی، زیست بوم، شخصیت پردازی و آثار فرهنگی ایرانی بسیار خالیست. وی درادامه این رشته توئیت نوشته است: «نمایشگاه الگو نما رصدنامه و بیانیه اهتمام دولت جدید به تحول مردم پایه در سبک زندگی است.

تهران، پائین تر از بهارستان، مجموعه فرهنگی سرچشمه  تا ۱۲ بهمن از ۸ صبح تا ۸ شب بازدید نمائید.»

 نمایشگاه الگونما در یک نگاه

هدف از برگزاری نمایشگاه الگونما استاندارد سازی واحدکالاهای فرهنگی و کمک به تولید کالاهای خوب و فاخر و مرغوب ایرانی است تا شهروندان با مشاهده استاندارد از اصلی بودن و ایرانی بودن آن محصولات احساس نگرانی برای استفاده فرزندان خود نداشته باشند.

در نمایشگاه الگونماکه بازدید از آن برای عموم شهروندان آزاد است، ترکیبی از هنر، رسانه، خلاقیت و انواع داده ها و.. در معرض دید مخاطبان و علاقه مندان قرار داده شده است.

در این نمایشگاه  که تا ۱۲ بهمن ماه در محل مجموعه فرهنگی سرچشمه برپا است، محصولات فرهنگی فاخر و گوشه هایی از زنجیره تولید کالاهای فرهنگی فاخر و ارزشمند ایرانی در حوزه سبک زندگی ایرانی اسلامی ، صنایع خلاق فرهنگی فاخر  به نمایش عموم قرار می گیرد انتهای پیام/


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=791655

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.