جهیزیه دختران مجرد خانواده زندانیان گلستان تامین می‌شود

۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵:۵۲ کد خبر: ۷۹۱۶۶۰ دسته بندی: حقوق و قضا، قضایی و دادگستری

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: از این پس هیچ دختر در آستانه ازدواج خانواده‌های زندانیان استان، بدون جهیزیه نمی‌ماند.

 – حیدر آسیابی رئیس کل دادگستری گلستان در مراسم اهدای جهیزیه به دختران خانواد‌های زندانیان استان گفت: یکی از اقداماتی که در قالب انجمن حمایت از زندانیان دنبال می‌کنیم کاستن دغدغه‌های معیشتی خانواده‌های ممدجویان است و به همین منظور در تفاهم نامه‌ای که با کمیته امداد امام خمینی (ره) استان امضا کردیم از این پس به همه خانواده‌های زندانیان استان که دختر در آستانه ازدواج دارند، جهیزیه داده می‌شود.

رئیس کل دادگستری گلستان ادامه داد: جهزیه فرزندان در آستانه ازدواج همه مددجویان غرب استان تامین و تحویل شد و کار تامین جهیزیه برای فرزندان مددجویان شرق استان هم از امروز آغاز شده است.

وی ادامه داد: امروز هم به مناسبت میلاد حضرت زهرا سلام الله علی‌ها ۴ سری جهیزیه شامل ۵ قلم کالای اساسی به فرزندان مددجویان زندان گرگان اهدا شد.

آسیابی گفت: این قبیل اقدامات از تعالیم حقوق بشر اسلامی و همچنین نظام قضایی جمهوری اسلامی ایران است که نه تنها به حقوق زندانی توجه می‌شود بلکه خانواده‌های آنان هم فراموش نمی‌شوند.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: مردم خداجوی استان می‌توانند برای کمک به معیشت خانواده‌های زندانیان و تامین جهیزیه به انجمن حمایت از خانواده‌های زندانیان مراجعه کنند.


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=791660

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا