علوی: هیچ موردی چه مذاکره چه معاوضه بازیکن منتفی نیست/ بازی‌های فولاد ملی محسوب می‌شود

۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲:۱۳ کد خبر: ۷۹۱۸۹۰ دسته بندی: فوتبال، ورزشی

مدیر تیم فوتبال فولاد از ادامه مذاکره با بازیکنان و امید به همکاری دیگر باشگاه‌ها با نماینده کشورمان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

محمد علوی در گفت‌وگو با میزان، درباره آخرین وضعیت باشگاه فولادخوزستان در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: در حال انجام کار‌ها و مذاکرات هستیم، اما هنوز برای نتیجه گیری زود است و شاید طی یکی، دو روز آینده وضعیت مشخص شود. ابتدا باید مذاکرات را ادامه دهیم و اگر آنچه مورد نطر ماست رخ دهد اعلام می‌کنیم.  

وی در مورد همکاری دیگر باشگاه‌ها با باشگاه فولاد برای جذب بازیکن و تقویت تیم برای لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: تا یکی، دو روز دیگر خیلی چیز‌ها مشخص می‌شود و اصلاً هیچ موردی چه مذاکره چه معاوضه بازیکن منتفی نیست، اما چون هنوز هیچ چیز قطعی نیست با صراحت اعلام نکرده و منتطر قطعی شدن آن هستم.

مدیر تیم فولاد خواهان توجه به وضعیت نماینده ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شد و افزود: توقع می‌رود بابرنامه‌تر مسابقات را برگزار کنند. ما برای بازگشت به اهواز بعد از بازی تیم پرسپولیس به مشکل برخوردیم و اگر همکاری فرودگاه نبود هر چند با مشقت نمی‌توانستیم به اهواز برگردیم. بازگشت ما از تهران واقعا آزار دهنده بود. نمی‌دانم چرا اینقدر برای برگزاری بازی در ساعت ۶ اصرار داشتند. تیم استقلال هم که بازی نداشت. می‌توانستند بازی را زودتر برگزار کنند تا ما هم در شرایط بهتری راهی اهواز شویم.

علوی، فولاد را نماینده ایران و بازی هایش را ملی دانست و گفت: من نمی‌خواهم امتیاز خاصی برای ما قائل باشند، اما این همه هزینه برای یک باشگاه سخت است. جا داشت سازمان لیگ کمی همکاری کند. ما نماینده ایران در آسیا هستیم امیدوارم همکاری کنند تا هم در نقل و انتقالات موفق بوده و بازیکن خوب بگیریم و هم شرایط روحی خوبی ایجاد کنند. مهم نیست چه تیمی به آسیا می‌رود مهم این است که این تیم نماینده ایران است و بازی‌هایش ملی حساب می‌شود.


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.