مراسم نمایشگاه «اکسپو دبی» پس از هشدار صنعاء به تعویق افتاد

۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۲:۲۶ کد خبر: ۷۹۲۲۵۶ دسته بندی: آسيا، اقيانوسيه، بین الملل

پس از اعلام احتمال انجام عملیاتی علیه نمایشگاه «اکسپو دبی» توسط ارتش یمن، این نمایشگاه اعلام کرد که زمان برگزاری یک مراسم قریب‌الوقوع خود راه به تعویق انداخته است.

نمایشگاه «اکسپو دبی»، شامگاه امروز (چهارشنبه)، با انتشار بیانیه‌ای در صفحه توئیتری خود ضمن اعلام این که به دلایل فوق‌العاده‌ای یکی از جشن‌های خود را لغو کرده است، اعلام کرد: موجب تأسف است که به عرض بازدیدکنندگان برسانیم با توجه به شرایطی فوق‌العاده، جشن “کایروکی” (یک گروه موسیقی) که مقرر شده بود تا در تاریخ سی‌ام ژانویه (چهار روز دیگر) در سکوی “الیوبیل” در اکسپو ۲۰۲۰ دبی برگزار شود، به تعویق خواهد افتاد. زمان جدید برگزاری جشن به‌زودی از طریق صفحه‌های ما در فضای مجازی اطلا‌ع رسانی خواهد شد.

این نمایشگاه همچنین در ادامه اضافه کرد: گاهی اوقات در جریان برگزاری اکسپو ۲۰۲۰ دبی، این امکان وجود دارد که برخی از رویداد‌ها و نمایش‌هایی که قرار برگزاری آن‌ها گرفته شده، لغو یا به دلایلی مختلف به زمان دیگری موکول شوند.

گفتنی است که روز گذشته، سرهنگ یحیی سریع، سخنگوی ارتش یمن با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود ضمن اشاره به احتمال هدف قرار گرفتن نمایشگاه معروف بین‌المللی امارات در دبی که تا ۳۱ مارس آینده دایر خواهد بود، از سوی ارتش یمن، نوشته بود: اکسپو هدف ماست.


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=792256

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا