رئیس قوه قضاییه در بدو ورود به استان خراسان رضوی: رسیدگی و رفع مشکلات ناظر بر حقوق عامه از اهداف این سفر است

۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۵:۰۳ کد خبر: ۷۹۲۲۶۸ دسته بندی: حقوق و قضا، قضایی و دادگستری

رئیس قوه قضاییه، گفت: رسیدگی به مشکلات حقوقی و قضایی استان خراسان رضوی و بررسی موضوعات ناظر بر حقوق عامه، از اهداف سفر هیئت قضایی به این استان است.

– به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسنی اژه‌ای در پنجمین سفر استانی دوره تحول و‌ تعالی وارد استان خراسان رضوی شد و در بدو ورود مورد استقبال مقامات و مسئولان استانی قرار گرفت.

در بدو ورود حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسنی اژه‌ای به فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد، «مبین دانشمندی» فرزند شهید والامقام «محمدحسین دانشمندی» به نمایندگی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان خراسان رضوی، ورود رئیس قوه قضاییه به این استان را خیرمقدم گفت.

رئیس عدلیه در بدو ورود به استان خراسان رضوی، پایتخت معنوی ایران اسلامی اظهار کرد: معمولاً سفرهای هیئت قضایی طی سال‌های اخیر یک روزه بوده است اما به سبب اهمیت استان خراسان رضوی، ما پنجمین سفر استانی خود را دو روزه در نظر گرفتیم که بتوانیم به برنامه‌های بیشتری در راستای خدمت به مردم و رفع مشکلات حقوقی و قضایی این استان بپردازیم.

رئیس قوه قضاییه، احیای حقوق عامه و رسیدگی به مسائل و موضوعات ناظر بر حقوق عامه را از دیگر‌ برنامه‌های سفر هیئت قضایی به استان خراسان رضوی دانست و گفت: تلاش خواهیم کرد با کمک مسئولان استانی در‌ راستای رسیدگی و رفع مسائل و مشکلات ناظر بر حقوق عامه در خراسان رضوی اقدام کنیم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسنی اژه‌ای گفت: دیدار با مسئولان استانی و قضایی و همچنین اقشار مردم و استماع مسائل و مشکلات آن‌ها و اتخاذ تدابیری برای رفع این مشکلات، ازجمله برنامه‌های سفر هیئت قضایی به استان خراسان رضوی است.

رئیس عدلیه در پایان تصریح کرد: امیدواریم به برکت حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) بتوانیم هرچه بیشتر در راستای خدمت به مردم و کشور و نظام اسلامی کوشش کنیم و در جریان سفر به استان خراسان رضوی بخشی از نارسایی‌ها و مشکلات را برطرف کنیم.

 


لینک کوتاه چاپ

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.