هشتادمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش به ماموریت دریایی اعزام شد

۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۲:۱۹ کد خبر: ۷۹۲۳۳۰ دسته بندی: دفاعی و مقاومت، سیاست

هشتادمین ناوگروه رزمی، اطلاعاتی و آموزشی نیروی دریایی ارتش با حضور معاون هماهنگ کننده ارتش و فرمانده نیروی دریایی ارتش، از بندرعباس برای انجام ماموریت دریایی به آب‍های بین المللی اعزام شد.

– بنا به اعلام روابط عمومی ارتش، هشتادمین ناوگروه رزمی اطلاعاتی و آموزشی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که با حضور امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش و نماینده، ولی فقیه در هرمزگان، به آب‌های آزاد و دوردست اعزام شد علاوه بر مأموریت‌های رزمی و اطلاعاتی، ماموریت آموزشی نیز برعهده دارد.
این ناوگروه که از منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش به ماموریت اعزام شد، شامل ناو پشتیبانی تنب، ناو پشتیبانی بندرعباس و ناوشکن دنا است.
امیر دریادار دوم آریا شفقت رودسری، فرمانده قرارگاه مقدم جنوب نیروی دریایی ارتش در آیین بدرقه این ناوگروه گفت: این ناوگروه پرچم استوار جمهوری اسلامی ایران را در آب‌های دور دست به اهتزاز درمی‌آورد.
وی خطاب به کارکنان این ناوگروه تاکید کرد: تمام استعداد‌ها و خلاقیت‌ها را به کار بگیرید تا با دستی پُر به میهن اسلامی برگردید. توجه داشته باشید این ناوگروه همان اندازه که آموزشی است اطلاعاتی رزمی نیز است و باید از همه ظرفیت آن استفاده کنید.
 
 
انتهای پیام/ 


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=792330

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا