شهیدی: تماشاگران بازی ایران و عراق باید راستی‌آزمایی واکسن کرونا را انجام دهند/ هزار بلیت برای تماشاگران عراقی درنظر گرفته شده است

۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۶:۳۴ کد خبر: ۷۹۲۳۳۶ دسته بندی: فوتبال، ورزشی

مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان گفت: تماشاگرانی که مایل هستند به استادیوم بروند می‌بایست با مراجعه به سامانه امید که طرف قرارداد فدراسیون فوتبال است مراجعه کنند و راستی‌آزمایی واکسن کرونا را انجام دهند.

– بر اساس گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مجید شهیدی مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان در جلسه شورای مدیران این وزارتخانه با اشاره به بازی تیم ملی ایران مقابل عراق در چارچوب مسابقات انتخابی جام جهانی و اقدامات صورت گرفته برای این دیدار اظهار داشت: از مدت‌ها قبل بحث حضور تماشاگران در این بازی مطرح شده بود.

وی افزود: مکاتبات و جلسات متعددی با وزارت کشور و دیگر نهاد‌های مرتبط داشتیم تا بتوانیم مجوز حضور تماشاگران را در این بازی حساس دریافت کنیم. به صورت مکتوب اعلام کردند که ۱۰ هزار تماشاگر مجاز هستند به استادیوم آزادی بیایند و این موضوع امروز قطعی شد.

مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: تماشاگرانی که مایل هستند به استادیوم بروند می‌بایست با مراجعه به سامانه امید که طرف قرارداد فدراسیون فوتبال است مراجعه کنند و راستی‌آزمایی واکسن کرونا را انجام دهند. از ساعت ۲۰ امروز سایت برای مراجعه‌کنندگان باز است. طبق توافق صورت گرفته ۵۰۰ بلیت برای عراقی‌های مقیم ایران درنظر گرفته شده و ۵۰۰ بلیت نیز برای عراقی‌هایی که برای این بازی به کشورمان سفر می‌کنند اختصاص داده خواهد شد.

شهیدی خاطرنشان کرد: طبق بررسی‌هایی که انجام دادیم مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری که در استادیوم بود برطرف شده و استادیوم آزادی به طور کامل آماده میزبانی این مسابقه حساس است. بعد از ثبت‌نام تماشاگران در سامانه امید، یک پیام راستی‌آزمایی ارسال خواهد شد تا علاقه‌مندان بتوانند بلیت الکترونیکی این بازی را دریافت کنند.

بیشتر بخوانید:
تلاش نافرجام مدیر مستعفی برای بازگشت به پرسپولیس


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=792336

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا