موسوی: رقابت‌های بزرگی در پیش داریم/ توقع زیادی از خودم دارم

۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۵:۰۲ کد خبر: ۷۹۲۳۵۴ دسته بندی: رزمی، ورزشی

ملی‌پوش بوکس ایران گفت: خوشحالم که جاسم دلاوری هم به کادر تیم اضافه شده و همه چیز بدون مشکل پیش می‌رود.

سید شاهین موسوی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص تمرینات تیم ملی بوکس اظهار داشت: تمرینات طوری برنامه‌ریزی شده که بچه‌ها آمادگی نسبتا خوبی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی کسور داشته باشند و همه چیز با برنامه پیش می‌رود. فعلا تمرین می‌کنیم تا ببینیم پی از انتخاب شدن نفرات برتر چه برنامه‌ای داریم.

وی افزود: کاملا با سبک تمرینات کادرفنی آشنایی داریم و خوشحالم که جاسم دلاوری هم به کادر تیم اضافه شده و همه چیز بدون مشکل پیش می‌رود.

ملی‌پوش بوکس درباره اهمیت رقابت‌های تدارکاتی گفت: قطعا اردوی مشترک و تورنمنت تدارکاتی تاثیر بسزایی در آمادگی یک بوکسور دارد و اگر پیش از قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی در تقویم خود مسابقات تدارکاتی داشته باشیم، می‌توانیم در پیکارهای اصلی بهترین عملکرد را داشته باشیم. سال حساسی در پیش است و امیدوارم سال آینده ، سال من باشد.

موسوی درباره شانس کسب مدال خود در رقابت‌های سال آینده تصریح کرد: امیدوارم تعداد مدالهای خود در قهرمانی آسیا را به عدد ۳ برسانم و در بازی‌های آسیایی و حتی کشورهای اسلامی هم بدرخشم و روی سکو قرار بگیرم. البته همه اینها به کنار باید در وهله اول بتوانم جاگاه اصلی خود در ترکیب تیم ملی را حفظ کنم.

دارنده دو مدال برنز آسیا در پایان خاطرنشان کرد: در چارچوب سیاست‌های کادرفنی کار می‌کنیم و تمام تمرکز خود را معطوف تمرینات کرده‌ام تا بهترین عملکرد را داشته باشم چون توقع زیادی از خود دارم و باید اثبات کنم شایسته چه جایگاهی هستم.

 

 


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=792354

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا