نکیسا: یکی از بهترین تیم‌های تاریخ فوتبال ایران را داریم/ تیم ملی نشان داد عیارش بالاست

۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۱:۰۱ کد خبر: ۷۹۲۳۶۷ دسته بندی: فوتبال، ورزشی

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: این تیم یکی از بهترین تیم‌های تاریخ فوتبال ایران است، تیمی که نسل فوق‌العاده‌ای را در اختیار دارد و شایسته تقدیر هستند.

نیما نکیسا در گفت‌وگو با میزان، درباره برتری تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق و مسجل شدن صعود به جام جهانی اظهار داشت: باید صعود ایران به مهم‌ترین و بزرگ‌ترین تورنمنت فوتبالی جهان را تبریک گفت، به آنچه استحقاش را داشتیم رسیدیم و توانستیم به قطر برسیم. تیم ملی نمایش خوبی را در بازی با عراق به داشت و در طول ۹۰ دقیقه نسبت به حریف خود برتری چشم‌گیری داشتیم. یک گل زدیم و چند گل نزدیم، عراق خیلی خوش شانس بود که در این مسابقه فقط یکبار دروازه‌اش باز شد.

وی افزود: بدون شک ایران در حال حاضر بهترین تیم فوتبال آسیاست؛ زودتر از تمام تیم‌های قاره کهن به جام‌جهانی صعود کردیم و این نشان از قدرت بالای تیم ما در آسیا دارد. باید در این چند مسابقه باقیمانده با همین قدرت به کارمان ادامه دهیم تا بتوانیم با عملکردی خوب در سید دوم جام‌جهانی قرار داشته باشیم. این تیم یکی از بهترین تیم‌های تاریخ فوتبال ایران است، تیمی که نسل فوق‌العاده‌ای را در اختیار دارد و شایسته تقدیر هستند.

پیشکسوت فوتبال ایران تصریح کرد: امروز تیم ملی ما ١١ بازیکن بسیار باکیفیت داخل زمین دارد که هر یک از آن‌ها روی نیمکت بازیکنی هم سطح خود را می‌بینند که این مسئله بدون شک به پیشرفت تیم ملی کمک زیادی می‌کند. همانطور که در نبود چند بازیکن در بازی مقابل عراق، بازیکنان دیگر توانستند مثمر ثمر باشند و این نشان از این دارد که در این برهه زمانی بازیکنان خوبی داریم.

نکیسا خاطرنشان کرد: مشخص بود که عراقی‌ها تیمی نبودند که ما را زیاد تحت فشار بگذارند و این بازی نشان داد ایران از عراق و خیلی از تیم‌های آسیایی برتر است. یک نسل فوتبالی بسیار عالی داریم و بازیکنان ایران اغلب دارند در لیگ‌های اروپایی بازی می‌کنند. بازیکنانی هم که در لیگ ایران بازی می‌کنند شرایط خوبی دارند و این نشان می‌دهد تیم ملی ایران یک‌دست و هماهنگ است. تیم ملی نشان داد که عیارش بالاست. اگر با همین شرایط جلو برویم، در جام‌جهانی هم حرف برای گفتن داریم.


لینک کوتاه: https://www.mizan.news/?p=792367

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارز و طلا